×
TOPZINE.cz

Tom Cruise dostal nabídku hrát a zpívat v muzikálu Rock of Ages

FOTO: herec Tom CruisePo letech běhání, skákání, střelby a všeho dalšího (počkejme si na Mission: Impossible IV) by mohl Tom Cruise ukázat své pěvecké umění. Byla mu nabídnuta vedlejší role v muzikálu Rock of Ages.

FOTO: Tom Cruise a Taylor Swift
Tom Cruise a Taylor Swift, Zdroj: aceshowbiz.com

Dohoda je to však zatím pouze ústní, nikoliv písemná, ale pokud by to vyšlo, Tom Cruise se objeví ve vedlejší roli barmana. Jisté je zatím to, že se zpěvačkou Taylor Swift, která moc hereckých zkušeností nemá, se počítá do hlavní role Sherrie. Taylor se prozatím objevila v romantické komedii Na sv. Valentýna nebo ve filmu Hannah Montana.

Rock of Ages bude adaptací úspěšného stejnojmenného muzikálu z Broadwaye. Šlo by o klasický příběh dívky z malého městečka, jejíž sen je prorazit ve velkoměstě a která se postupem času snaží zabránit zkáze rockového klubu.

Přípravy natáčení se plánují na rok 2011 a režie se ujme Adam Shankman, který zkušenosti s natáčením muzikálů již má: muzikál Hairspray je toho vydařeným příkladem (viz malá ukázka).

Na tiskové konferenci v Dubaji se mezitím odhalil oficiální název čtvrté Mission: Impossible – přídomek bude mít Ghost Protocol. Natáčet se začne právě zde, v nejvyšším mrakodrapu na světě, Burj Kahlifa (měří úctyhodných 828 metrů). Poté se štáb s režisérem Bradem Birdem v čele přesune do Moskvy a Vancouveru. Film se dostane do kin v prosinci 2011.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..