Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Tlapková patrola je fenomén. Úspěch má i jako hračky

Licencované hračky vycházející z oblíbených dětských animáků, seriálů či akčních snímků mají tradičně úspěch. Pro děti snad již od dvou let je doslova trhákem Tlapková patrola. Velkou výhodou je, že se hrdinové líbí jak holčičkám, tak klukům. V kategorii 4 až 7 let slaví rozhodně vše, co na sobě nese motiv některého z hrdinů z této party, obrovský až fenomenální úspěch.

Rocky, Marschall, Everest, Chase, Zuma, Skye, Rubble, Tracker, s nimi Rider… Abych je dokázala coby rodič vyjmenovat, musím si najít jejich seznam. Když doma s naší čtyřleťačkou hrajem Dobble s Tlapkovou patrolou, je mi dokonce tolerováno, že Rubbla nazývám „tlustým psem“, protože si na jeho jméno nikdy nevzpomenu. Ona ano. A že je Everest holka jako Skye, mi rovněž bylo vysvětleno až poté, co již pár let naší holce servíruji vše s „tlapkami”, včetně třípatrového dortu s jedlým papírem. Tlapková patrola čili v originálu PAW Patrol je snad oblíbená u všech předškolních dětí a žádná hračka s touto partou nemůže zklamat. A úspěch má i mezi mladšími školáky. Je to skvělý tip na vánoční dárky.

Fenomén z Kanady

Nejde o žádnou Disney produkci. PAW Patrol je kanadský animovaný seriál, za kterým stojí společnost Spin Master Entertainment a Keith Chapman. Seriál se začal vysílat v srpnu 2013 a okamžitě se stal úspěšným. Obrovský úspěch má nejen seriál, ale všechny licencované hračky. Děti milují nejen tlapky, ale i celou řadu vedlejších postav, včetně Robopsa, slepice Chickaletty, mrože Wallyho, krávy Bettiny či kočky Cali, která však má v seriálu negativní roli, stejně jako starosta Humdinger. Natočeno bylo sedm sezón, osmá běží, v plánuje je i natáčení deváté sezóny.

Autíčka a tlapky – nekonečný zdroj dárků

Pokud coby rodič zvládnete jména hrdinů z Tlapkové patroly, určitě selžete coby znalec jejich vozového parku. Děti ne. A právě spojení pejsků záchranářů s jejich vozovým parkem je dalším neuvěřitelným zdrojem možností, jaké vybírat dárky. Autíčka z PAW Patrol milují dokonce i holky. Rubblův bagr, Chasův policejní vůz, Marshallův hasičský vůz, Skyina helikoptéra… děti prostě milují nejen pejsky či další postavy, ale i jejich auta a létající či další stroje. Jestli něco jako dárek kdykoliv a k čemukoliv naše děti nezklame, tak určitě Tlapková patrola.

Jaké hračky s Tlapkovou patrolou koupit třeba letos k Vánocům?

Samozřejmě figurky na sto způsobů. Už má dítě Rubbla? Pořád je možnost koupit jej s autem či třeba s jeho létající verzí. Koupíte jej i v podobě plyšáka nebo balónku. A platí to pro všechny hlavní postavy, ale i řadu vedlejších. Pak je tady celá řada kreativních hraček. Různých omalovánek, diářů, vyškrabávacích obrázků, souborů her i verzí her typu Dobble. Tlapková patrola nesmí chybět na bublifuku, na kreativní náramkové sadě, na razítkách, na sprchovém gelu a samozřejmě ani na dětském oblečení a na různých doplňcích.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tlapková patrola je fenomén. Úspěch má i jako hračky