Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Tipy na vánoční dárky trochu jinak

Petra Červená

Petra Červená

19. 12. 2010

FOTO: Veselé VánocePatří Vánoce mezi vaše oblíbené svátky? Neodradí vás od nákupů ani chumelenice, mráz a náledí? Nebo naopak chcete 24. prosince vymazat z kalendáře a zmizet hodně daleko? Většina uvízla zřejmě někde uprostřed mezi vánočním šílenstvím a hnutím Zrušte Vánoce! A těm patří i následující řádky.

FOTO: Vánoční stromeček - ozdoba

Udělejte sobě i svým blízkým krásné Vánoce!, Zdroj: wikimedia.org

Na Topzine.cz vám dáváme tipy na dárky převážně v e-shopech. Tentokrát za některými budete muset vyrazit do zimy. Aby vaše výlety za dárky stály za ty červené nosy, měly by být i s malou přidanou hodnotou. Máte rádi adventní trhy, ale chcete vidět i jiné, než na jaké jste zvyklí z vašich měst? V Brně na vás čekají adventní dny laděné tematicky, například jako nesmrtelný Elvis Presley nebo Louis Armstrong. A na Staroměstském náměstí můžete pro změnu vidět živý Betlém.

FOTO: Zájezd do Itálie

8denní zájezd do Itálie od 1.582,- Kč, Zdroj: helus-tour.cz

Pro dárky za hranice

I když vás na e-shopech pořád láká jedno kliknutí pro vyprázdnění bankovního účtu, chybí té virtualitě hmat, čich a sluch. Těžko v tom můžou internetové obchody konkurovat těm kamenným. Dáváte-li ale přednost nákupům v zahraničí, zajeďte si třeba na adventní trhy do Vídně. Nebo spojte cestu za poznáním s nákupy vánočních dárků do Říma, Florencie, Neapoli a Vatikánu.

FOTO: pro dárky fo Florencie

Pro dárky do Florencie, Říma a Vatikánu za 4.490,- Kč , Zdroj: helus-tour.cz

Prázdniny v Římě

Dochází vám nápady, čím obdarovat náročné příbuzné? Přitom se snažíte za každou cenu vyhnout nejjednodušší, ale také nejméně osobní variantě: obálce s penězi? Možností, jak prázdnou obálku zaplnit, je přitom tolik. Například poukazem na zájezd. Kdo by nechtěl strávit Silvestr v Paříži nebo v Římě. Pokud vám v tom nebrání ani platební karta, podívejte se na helus-tour.cz, kde si přijdou na své nadšenci zimy a sportu i milovníci léta, tepla, slunce a moře.

FOTO: Silvestr v Paříži

Silvestr v Paříži, 6denní zájezd za 6.290,- Kč, Zdroj: helus-tour.cz

Buďte sobečtí

Každou odbitou hodinou se nemilosrdně blíží okamžik, kdy se všichni s nadšením budou sápat po velkých darech pod stromečkem. Proč by ten největší dárek neměl patřit vám? Zkuste být trochu sobečtí a kupte ty největší dárky pro sebe. Na sportovní nadšence čekají na kouzelnydarek.cz adrenalinové pobyty, na gurmány steakový víkend a pro lenošivé typy relaxační pobyty.

FOTO: adrenalinové sporty

Sport, zábava a adrenalin, Zdroj: kouzelnydarek.cz

Možná už máte všechny dárky nakoupené a poschovávané po bytě od poloviny roku, ale až teď nastal čas na pátrací akci za nejlépe ukrytými a nikdy neobjevenými dárky. Takže se z důvodu dokoupení zařadíte nechtíc k těm, co nechávají všechno na poslední chvíli. A jak kdosi trefně poznamenal: „Vánoce jsou závod o to, kdo se vzdá dřív – vaše nohy, nebo vaše peněženka.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tipy na vánoční dárky trochu jinak