Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Tipy na rozlučku se svobodou: Limuzínou do kasina nebo párty na ostrově

Tomáš Miška

Tomáš Miška

20. 5. 2012

Proč se nerozloučit se svobodou energicky a naplno, když to jde? Kasina, londýnský fotbal, párty na Ibize nebo návštěva vinného sklípku. Možností je nespočet.

FOTO: Vsaďte se, jak dlouho vydržíte

Vsaďte se, jak dlouho vydržíte. Zdroj: Casino Ambassador

Svatba je za dveřmi – dny plné stresu, vrcholící přípravy, nekonečné diskuze na téma šatů, pohoštění, přátel i pozvaných známých.

Do popředí se dostává rozlučka se svobodou, světlá chvilka v nekonečných dnech příprav na manželské soužití. Záležitost jedné či více nocí, při kterých se otevírají netušené možnosti. TOPZINE.cz přináší několik tipů na originální a nespoutané rozlučky se svobodou.

Zamávejte svobodě naplno z kasina nebo z londýnských stadionů

V době nejzuřivějších příprav si nemůžete dovolit zanechat drahou polovičku ve svatebním shonu příliš dlouho samotnou, proto cestovní kanceláře nabízejí třídenní zájezdy, tzv. eurovíkendy.

Ty v Londýně lákají zájemce na návštěvu některého z anglických fotbalových stadionů na zápas klubu Premier League. Zážitek pro pány jako stvořený umocní návštěva jedné z mnoha hospůdek nebo klasického anglického baru.

FOTO: Nespoutaná párty na španělské Ibize

Nespoutaná párty na španělské Ibize. Zdroj: CK Neckermann

Loučení se starým životem není jen privilegiem mužů. I budoucí manželky mají potřebu naposledy si zařádit dříve, než uzavřou dlouholetý svazek manželský.

Pokud se chcete se svou svobodnou životní érou rozloučit ve velkém stylu, nabízí se možnost servisní nabídky Casina Ambassador v Praze nebo v nějakém podobném podniku. Přistavené limuzíny, sličné polonahé slečny nebo rozverná pánská obsluha. Vyzkoušet si můžete Americkou ruletu, Black Jack i turnaj v Texas Hold´em pokeru. Stylové prostředí umocňuje zážitek ze hry a dlouhá noc roztáčí svá kola.

Na párty zahraje světoznámý DJ nebo cimbálovka

Slunečný španělský ostrov Ibiza je místo obrovské koncentrace večírků, barů, nevázané zábavy a světových DJs a vaše rozlučka tím nabírá na obrátkách. Pokud se navíc spolehnete na cestovní kancelář a některý z mnoha nabízených eurovíkendů, zbude veškerý čas na zábavu.

FOTO: Rozlučka se svobodou na vinici

Rozlučka se svobodou na vinici. Zdroj: EDEN

Komu vyhovuje spíše domácí prostředí, hledí na párty raději do sklenice vína. Stačí vyrazit na Slovácko, které bylo jako region oceněno titulem EDEN 2011, a hodit starosti za hlavu. Nejdřív si můžete vychutnat degustaci vín a zkusit práci s koštýřem. Později vína jižní Moravy za zvuků cimbálovky nebo harmonikáře pomalu splývají v jedno jediné. Pohoštění pod kamennou klenbou stropu je výbornou variantou posledních dnů svobodných žen i mužů.

Jen nezapomeňte při posledních rozverných zábavách na své drahé a milé polovičky a na slušné vychování. Ať se rozlučka se svobodou nepromění v rozlučku se svou láskou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tipy na rozlučku se svobodou: Limuzínou do kasina nebo párty na ostrově