Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Tipy na podporu erekce: změňte dlouhé zimní večery na dlouhé milování

Komerční sdělení

Komerční sdělení

13. 12. 2022

Komplikace spojené se sexuálním životem mohou negativně ovlivnit celý partnerský vztah. Právě intimní život je to, co partnerské pouto posiluje a oba partnery sbližuje. Když se tedy u mužů vyskytnout problémy s erekcí, mají muži tendence propadat panice a upadat do deprese.

Existují ovšem nejrůznější stimulanty a látky, které se dají pro podporu erekce použít. Mimochodem, podporu erekce využijí muži také během dlouhých zimních nocí, kdy si chtějí milování se svou partnerkou protáhnout až do svítání.

Vyhledejte pomoc v přírodě

Prvním způsobem, jak podpořit erekci, je spolehnutí se na sílu přírody. Přírodní produkty, jejichž účinkem je podpora erekce, obsahují:

 • červený korejský ženšen,
 • ženšen pravý,
 • jujubu,
 • kotvičník zemní (tomu se dokonce přezdívá „zelená viagra“),
 • muiru puamu,
 • ginkgo bilobu,
 • macu peruánskou,
 • serenou plazivou.

I díky přírodním produktům se může navýšit mužské libido a zvýšit se hladina testosteronu v těle.

Vyzkoušejte doplňky stravy

Dalším způsobem je vyzkoušení doplňků stravy. Tobolky, tabletky nebo nápoje se užívají podle přiloženého návodu a mužům zaručují vyšší sexuální apetit. Doplňky stravy na podporu erekce obsahují látky, které se postarají o lepší prokrvení a stimulují tak připravenost k výkonu. Nejčastěji tak v jejich složení můžete narazit na:

 • hořčík,
 • selen,

Přestože se nejedná o léky na předpis, je vhodné se o jejich užívání poradit se svým lékařem. Zejména v případě, kdy muž již užívá jiné předepsané léky.

Co takhle vyzkoušet erotické pomůcky?

Dalším způsobem, jak stimulovat erekci je použití některých erotických pomůcek. Ovšem mějte na paměti, že při jejich používání musíte dodržovat pokyny od výrobců. Většina z následujících erotických pomůcek se nesmí používat po dobu delší 15 minut, jinak hrozí trvalé poškození penisu. Které stojí za vyzkoušení a jejich použití si budou pochvalovat i partnerky?

Podpora erekce

Zdroj: Shutterstock

Erekční kroužky pro rozkoš obou partnerů

Erotickou pomůckou, která pomůže prodloužit dobu trvání erekce a oddálit dobu vyvrcholení, jsou erekční kroužky. Jednoduše se nasadí na kořen penisu po ztopoření a zabrání odvodu krve z údu.

Vibrační kroužky na penis pro intenzivnější milování

Speciálním případem erekčních kroužků jsou ty vibrační. Díky vibracím dopřejí nádhernou rozkoš i partnerce a milostný akt díky tomu bude delší a intenzivnější pro oba partnery.

Vsaďte na vakuovou pumpu

Použili jste již někdy vakuovou pumpu na penis? Není se čeho obávat. S její pomocí lze totiž do penisu napumpovat krev a následně si užívat nerušené erotické hrátky s partnerkou.

Pozor na to, co jíte a čemu se věnujete

Aby si muži mohli užívat kvalitní sexuální život, měli by se zamyslet nad skladbou svého jídelníčku a přehodnotit i některé své zlozvyky. Které návyky negativně ovlivňují erekci?

Chce-li si muž užívat postelové hrátky se svou přítelkyní, měl by omezit:

 • kouření,
 • konzumaci alkoholu,
 • užívání drog.

Kromě toho by se měl zaměřit na skladbu svého jídelníčku a snažit se stravovat vyváženě. Každý den by měl do svého rozvrhu zahrnout pohyb a snížit stres, protože i ten může být zabijákem libida. V neposlední řadě by si měli pánové dopřávat dostatek spánku a odpočinku, protože i únava může negativně ovlivnit jejich výkon v posteli.

Když si chtějí pánové užívat dlouhé zimní večery ve společnosti své partnerky, měli by podniknout co nejvíce kroků k tomu, aby jejich výdrž v peřinách byla co nejdelší. K podpoře erekce je vhodné dodržovat zásady zdravého životního stylu, omezit kouření i konzumaci alkoholu a případně se i spolehnout na sílu přírody nebo třeba vyzkoušet některé erotické pomůcky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tipy na podporu erekce: změňte dlouhé zimní večery na dlouhé milování