Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Tipy na levné vánoční dárky

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

28. 11. 2010

FOTO: Veselé VánoceVánoce se nezadržitelně blíží a jako každý rok nastává i letos čas vánočních nákupů. Rok od roku si lámeme hlavu s tím, co bychom měli koupit našim nejbližším. Chceme je totiž obdarovat, a tak běháme po nákupních střediscích, sedíme u internetu a vybíráme ten pravý a jedinečný vhodný dárek. Trochu vám s tím pomůžeme, každou neděli se můžete těšit na naše vánoční tipy pro vás a vaše milované.

FOTO: Vánoční balíčky od LUSH

Vánoční balíčky od LUSH, Zdroj: 2media.cz

Britská kosmetická firma LUSH nabízí ručně vyráběné produkty na péči o tělo a obličej, které zákazníky hned při prvním přivonění atakují nezvyklými a originálními vůněmi a barvami. Produkty do koupele a sprchy, jako jsou tzv. balistiky (rozpustné šumivé voňavé koule) a krájená mýdla, jsou většině zákazníků známé.

Nabídka je ale mnohem lákavější. V sortimentu Lush nechybějí šampony a kondicionéry, tělová mléka a pudry, masážní oleje, pleťové krémy a masky, parfémy, deodoranty anebo přípravky pro vlasový styling. Zásadou značky Lush je za prvé čerstvost, za druhé co největší množství přírodních ingrediencí a za třetí ekologie a ochrana přírody.

Ceny vánočních balíčků LUSH 2010:
Veselé Vánoce 950,- Kč; Smíšek Sněhánek 475,- Kč; Veselé Vánoce přejí trpaslíci 325,- Kč – – (první řada zleva)
Pohádka Vánoc 1 145,- Kč; Vánoční hvězda 895,- Kč; První vločka 995,- Kč – – (druhá řada zleva)
Tuhá pěna (jablko) 125,- Kč; Balisitky: Satsumo Santa 135,- Kč (1 Ks); Vánoční pudink 95,- Kč – – (dole)

  • Více na www.lushcz.cz

FOTO: Papelote sortiment

Papelote sortiment, Zdroj: 2media.cz

Nová, ryze česká firma, zrozená ze studentského nápadu, to je Papelote. Papelote plní přání všem, kdo v papírnictvích dosud marně pátrali po nápaditých a originálních sešitech, blocích, balicích či dopisních papírech, pohlednicích, penálech, obalech na sešity a dalších produktech spojených s papírem, které jsou navíc vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů a v osvědčené kvalitě.

Vybírat můžete od nejlevnějších sad balených do sáčků Tyvek (zvláštní materiál na rozhraní papíru a textilu), přes speciální efektní kapsy z oboustranných balicích papírů papelote, které můžete dle libosti v obchodě naplnit podle vlastního výběru a odnést si půvabně zabalený dárek, až po exkluzivní balení do originálních dárkových tašek, které obsahují to nejlepší ze sortimentu Papelote.

Ceny vánočních sad Papelote 2010:
Pro letošní Vánoce Papelote připravila sady vánočních dárků v různých cenových relacích, takže si vybere opravdu každý. Pro zákazníky jsou připraveny soupravy v rozmezí od 100 do 1000 korun.

  • Obchod Papelote se nachází ve Vojtěšské ulici č. 9 v Praze 1 (otevírací doba od pondělí do pátku 11 – 18 hod.), www.papelote.cz.

FOTO: Designové diáře vyrobené Kreativním prostorem Lavmi

Designové diáře vyrobené Kreativním prostorem Lavmi, Zdroj: Lavmi.cz

Designový diář Pátek-svátek 2011 je připraven stát se vaší ozdobou při každodenním plánování. V pěti čistých grafických variantách ho pro milovníky designových delikates připravil Kreativní prostor Lavmi. Podle tvůrců mají i skvělou vlastnost, že na vás vykouknou z přeplněného pracovního stolu.

Ovšem nezůstává jen u spokojeného oka. Na své si přijde i hmat, protože desky diáře jsou nečekaně příjemné na dotyk. Letos jsou připraveny s jednou novinkou: diáře se od sebe liší i barevnostmi listů. Doplňkem k limitované sérii diářů je odlišně designovaná kolekce notesů Letem-světem.

Ceny designových diářů Pátek-svátek 2011:
Cena diářů: 350 Kč; Cena notesů: 300 Kč

  • V prodeji ve značkové prodejně Lavmi, Truhlářská 18, Po-Pá 10-18:30 hod.; www.lavmi.cz

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Tipy na levné vánoční dárky