Menu
TOPZINE.cz
Finance

Tipy, jak si snadno přivydělat nejen před Vánoci

Komerční sdělení

Komerční sdělení

20. 12. 2022

Sháníte dárky na poslední chvíli, chcete si naplno vychutnat vánoční atmosféru, ale vaše peněženka zeje prázdnotou? Zapomeňte na půjčky a raději si peníze přivydělejte. Existuje celá řada způsobů, díky kterým snadno, rychle, ale samozřejmě zcela legálně můžete přijít k penězům.

Udělejte dobrý skutek a dostaňte za něj odměnu

Jednou z možností, jak si přivydělat před Vánoci, je udělat dobrý skutek, za který budete finančně odměněni. Právě v předvánočním čase máme větší chuť pomáhat lidem okolo sebe, proto je dobré toho využít a odhodlat se k darování krevní plazmy. Máte-li již zkušenosti s darováním krve, nebude pro vás dárcovství krevní plazmy žádným překvapením.

Darování krevní plazmy se bát nemusíte

O tom, jak odběr krevní plazmy probíhá, se dočtete v materiálech odběrových center. Nemusíte se ničeho bát, odběr trvá přibližně hodinu a je bezbolestný. Ke konci odběru vám bude podán teplý fyziologický roztok, který zastoupí krev ve vašem oběhu, dokud nedojde k jejímu obnovení. Počítejte také s drobným občerstvením, které vám dodá sílu a dostane se vám i finanční náhrada činící 800 Kč.

Spojte předvánoční úklid s prodejem nepotřebných předmětů

Dalším způsobem, jak si přivydělat a mít více peněz na vánoční dárky, je spojení generálního předvánočního úklidu s prodejem věcí a oděvů, které již nepotřebujete. Může se jednat o oblečení, které vám již nepasuje a neunosíte jej, o dekorace, které nevyužíváte či o elektroniku, která je funkční, ale vy ji nepoužíváte. Pokud budou předměty v dobrém stavu, můžete na jejich prodeji vydělat.

Pomozte s prodejem vánočních stromků a kaprů

Chcete-li si troch víc umazat ruce, můžete si vydělat prodejem vánočních stromků a kaprů. Obě tyto práce jsou skvěle placené a vyžadují stoprocentní nasazení před Vánoci. Máte-li čas a práce s živými stromy a zabíjení a následné kuchání kaprů vám nečiní obtíže, můžete si před Vánoci královsky vydělat.

Porozhlédněte se po nabídkách práce v obchodech

S blížícím se Štědrým dnem se spousta obchodů dostane do situace, kdy jsou zavaleny zákazníky, ale mají málo zaměstnanců. Proto není výjimkou, že některé obchody speciálně před Vánoci zaměstnávají brigádníky, aby jim s odbavením návalu nakupujících vypomohli.

Pomozte s balením zásilek pro online obchody

Podobně jako kamenné prodejny jsou na tom také online obchody. Nákup po internetu se každoročně stává oblíbenějším, a proto i online krámy shánějí před Vánoci pomocné ruce, které jim pomohou s odbavováním kupících se zásilek.

Baví vás balení dárků? Vydělávejte si jím!

Zajímavou a tvořivou prací, za kterou jsou lidé ochotni zaplatit, je balení vánočních dárků. Použít dárkovou taštičku či krabičku umí každý, ale zabalit dárek tak, aby vypadal dokonale, umí málokdo. Jestli vám práce s balicím papírem, izolepou a nůžkami nedělá problém a dokážete i obyčejný dárek zabalit tak, že je škoda jej rozbalit, dejte o svém daru vědět okolí, přidejte nabídku svých balicích služeb na internet a počkejte si na zájemce.

Prodávejte na vánočních trzích

Pro předvánoční období jsou typické také vánoční trhy. Spousta obchodníků na nich prodává své výrobky nebo nabízí občerstvení a nápoje. Poptejte se, zda někdo z nich nepotřebuje výpomoc. Při prodeji jídla a nápojů máte dokonce vyhlídky na spropitné.

Způsobů, jak si před Vánoci přivydělat existuje opravdu hodně. Stačí si tedy zvolit takový, který vám bude nejvíce vyhovovat. Můžete jít darovat krevní plazmu, prodat nepotřebné předměty, věnovat se prodeji vánočních stromků, pomáhat v obchodech či vypomoci na vánočních trzích.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tipy, jak si snadno přivydělat nejen před Vánoci