×
TOPZINE.cz

Tip na víkend: Hrad Křivoklát zahajuje sezonu s CzechTourism!

CzechTourism letos podpoří zahájení turistické sezony speciální propagací. Cílem je upozornit veřejnost na start sezony a tím i na možnosti, jak trávit aktivně volný čas v Česku.

FOTO: Křivoklát s věží
Křivoklát s věží, Foto: Alice Jendelová, Topzine.cz

Agentura CzechTourism loni připravila kampaň Dovolená v Česku – to letí! a poukazuje tak na pozitiva tuzemského cestování. Letos, 2. dubna od 10:00 do 16:00 hodin, zahajuje sezónu na hradě Křivoklátě.

Pro návštěvníky bude připraveno mnoho aktivit. Vyzkoušet si mohou střelbu z luku, školu karikatur, ražbu mincí, chůzi po laně, žonglování, pétanque nebo svezení v automobilových veteránech. Celý program budou doprovázet hudební vystoupení. K dispozici bude také stánek portálu Kudy z nudy, kam si zájemci mohou přijít pro rady a tipy na dovolenou po Česku a také vyhrát některou ze zajímavých cen.

Jak na Křivoklát?

Z autobusového nádraží v Rakovníku a Berouně budou vyjíždět speciální historické autobusy, a to v 10:00, 12:00 a 14:00 hodin. Stejně jako vstupné je i doprava zdarma.

Cílem není jen upozornit veřejnost na zahájení turistické sezóny na našich památkách, ale zároveň na začátek období vhodného pro výlety po Česku.

Češi loni podnikli od dubna do června 1,75 milionu dovolených a 4,7 milionu kratších cest. Letos mohou začít právě na Křivoklátě.

OBR: Rubrika Cestování - čtenářské tipyDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..