Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Tiësto spolupracuje na novém songu s Maxem Vangeli

Adriana Semlová

Adriana Semlová

16. 8. 2011

Producenti Max Vangeli a AN21 vystoupali na přední příčky v žánru dance díky pozoruhodným remixům a také díky DJským dovednostem. Duo nyní pracuje na zcela novém materiálu spolu s DJ Tiëstem.

FOTO: Tiësto

Tiësto, Zdroj: tiesto.com

Před měsícem debutoval song People of the Night Petea Tonga. Vokály k hymnické písni nazpívala Eleanor Bodenham z kapely Lover Lover a produkovala ji hvězda (nejen) trance a dance music – DJ Tiësto.

„Potkali jsme se s Tiëstem ve Stockholmu a domlouvali jsme se na společné práci,“ řekl Vangeli. „Když jsme se potom setkali v LA s AN21, přišli jsme společně na počáteční nápad, poslali to Tiëstovi a on si nahrávku zamiloval.“

AN21 & Max Vangeli fest. Tiësto – People of the Night

Na vokálech zapracoval sám Tiësto. Podle slov AN21 jsou ohlasy na skladbu stoprocentní. Odezvy na internetu s každým dnem přibývají. Max i AN21 podle kladných hodnocení také stoupají na pomyslném žebříčku popularity vzhůru. Jejich první album produkoval člen uskupení SHM Steve Angello. „Album je hotové tak z osmdesáti pěti procent,“ říká AN21.

„Máme koncept – velmi dobrý koncept,“ říká Max. „Ještě čekáme na poslední vokály a bude to kompletní. Zatím máme asi dvacet songů, ale to ještě zredukujeme.“ People of the Night již sklízí ovace a deska je v plánu na konec roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tiësto spolupracuje na novém songu s Maxem Vangeli