Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

This Is It přijde v lednu na DVD!

Redakce

Redakce

11. 1. 2010

This is itKrále popu si budeme moci již brzy koupit na DVD. Pokud jste nebyli v kině na dokumentárním filmu This is it nebo se Vám snímek natolik zalíbil, že byste si ho rádi pustili vždy, když budete mít chuť, máte štěstí.

Michael Jackson

Michael Jackson - This is it

Nadšenci Michaela se nemůžou dočkat, ti střízlivější si ho koupí aspoň pro zajímavost. A proč ne? Vždyť je ve filmu zachycen Michaelův život, který se chýlí ke konci. Je to dokument, jenž zachycuje jeho přípravu na soubor londýnských koncertů, které měly být tím nejlepším a vrcholným zážitkem v jeho kariéře. Celý svět se těšil, ale přišlo zklamání, jež zasáhlo celý svět.

This is it na DVD nebude obsahovat jen samotný film, ale i nespočet bonusů v podobě Jacksonových vzpomínek, konkurzy na výběr tanečníků, jenž jsou samotnými kulisami Michaela Jaksona, či záběry ze zákulisí a ze zkoušek. Samotný film zachycuje Michaela v období od června do dubna roku 2009 nejen při zkoušení jeho bezchybných tanečních kreací a dokonalého zpěvu, ale i v situacích, jenž ho málokdo zná. Ačkoliv byl Jackson superhvězda největšího kalibru, nechoval se tak. Skoro by se dalo říct, že se choval jako obyčejný „smrtelník“, kterým ale nikdy nebyl.

DVD vychází již 26. ledna 2010 ve vydavatelství BontonFilm, a. s.

Žánr: hudební video

Jazyk titulků: CS, EN

Celková stopáž: 1 hodina 47 minut

Dabing: 5.1 EN

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

This Is It přijde v lednu na DVD!