Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

THIS IS IT má svého prvního piráta!

Jen jediný den stačil na to, aby se někdo pokusil nezákonně zachytit tento jedinečný snímek o Michaelovi Jacksonovi. Tím někým byla divačka v multikině Cinestar v Jihlavě.

Zdroj: thisisit-film.cz

Zdroj: thisisit-film.cz

Premiéra tohoto dokumentárního filmu byla v noci z 28. na 29. října. V první den vysílání pro veřejnost se povedlo chytit prvního člověka, jak nahrává film na mobilní telefon.

Zaměstnanci kina si všimli, že si návštěvnice dělá záznam, ale nechali jí dokument zhlédnout do konce. Mezitím zavolali policii a uvědomili ji o situaci. Ti si poté na nešťastnici počkali, zeptali se jí, zda je pravda, že si dílo nahrávala a ona se přiznala.

Ředitel společnosti Falcon, která snímek uvedla do našich kin řekl, že o případu uvědomili také Českou protipirátskou unii.

Film o posledních dnech krále popu Michaela Jacksona se bude vysílat jen dva týdny. O lístky je nejen proto obrovský zájem. Film se skládá z výpovědí lidí, kteří s Jacksonem ke konci jeho života spolupracovali a ze záběrů zkoušek, které se konaly před šňůrou padesáti koncertů, které plánoval. Bohužel pár dní před prvním koncertem tragicky zemřel.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

THIS IS IT má svého prvního piráta!