Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

The Tourist: Spoutaný Johnny Depp a řidička motoráku Angelina Jolie

Veronika Jílková

Veronika Jílková

19. 4. 2010

angelina_jolie_04_wenn5459246Byly zveřejněny nové fotky z připravovaného filmu hollywoodské dvojice Johnnyho Deppa a Angeliny Jolie. Fotky pocházejí z natáčení na lodi na Grand Canal v italských Benátkách.

The Tourist

The Tourist

Uveřejněné fotografie Angeliny Jolie a Johnnyho Deppa z jejich nového filmu The Tourist nám představí jednu ze scén, která se odehrává v italských Benátkách, přesněji na Grand Canalu. Johnny a Angelina byli nafoceni na lodi Motoscafo.

Johnny zde představuje zajatce, který je spoutaný, přesto konzervativně oblečený v modré košili a černých kalhotech, zatímco Angelina řídí loď a je oblečená velice svůdně a sexy.

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Přerušení natáčení

Snímek se začal natáčet před měsícem, ale 17. března musela produkce natáčení přerušit, protože kolem natáčecích prostorů bylo moc zvědavých fanoušků. Filmování probíhá i v Paříži.

Angelina Jolie ztvárňuje roli agentky, která hledá zločince, s nímž měla v minulosti poměr. Johnny Depp je pouhý turista, který pro ni má být návnadou a je využit jako dvojník pro toho, po kterém Angelina pátrá.

Tento thriller by měl mít premiéru v roce 2011.

Více informací o filmu naleznete tady.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Tourist: Spoutaný Johnny Depp a řidička motoráku Angelina Jolie