Menu
TOPZINE.cz
Hudba

The Strokes představili video k aktuálnímu singlu All The Time. Podívejte se

Redakce

Redakce

21. 3. 2013

Nové album The Strokes se ocitne v obchodech v úterý 26. března. Kapela tento týden představila videoklip pilotnímu singlu All The Time, na který se můžete podívat níže.

FOTO: The Strokes

Pětice newyorských fešáků je zpět. Zdroj: thestrokes.com

I přes to, že je kapela v čele s frontmanem Julianem Casablancasem na hudební scéně více jak patnáct let, nepodařilo se skupině doposud zopakovat úspěch z období vydání jejich debutu. Tomu by však zanedlouho mohlo být úplně jinak. 25. března vydává kapela The Strokes novou desku pod názvem Comedown Machine.

Album se natáčelo v newyorském studiu Electric Lady Studios. „Je to skvělý pocit, ocitnout se opět ve studiu se všemi členy kapely jako za starých časů. To studio je legendární,“ prohlásil baskytarista skupiny Nikolai Fraiture.

Deník z turné

Mluvil pravdu, studio založil samotný Jimi Hendrix, podle jehož alba Electric Ladyland bylo pojmenováno. Od té doby tu tvořila řada světových hudebních špiček, třeba Patti Smith, The Clash, Bob Dylan nebo Rolling Stones.

Právě z připravované desky Comedown Machine pochází pilotní singl All The Time. Kdo by k ní však čekal nový vymazlený videoklip, je na omylu. Nové video je vytvořeno ze záběrů, které kapela pořídila během svých koncertních šňůr. Pozorný divák v něm možná vypátrá Lou Reeda, který na jednom ze zaznamenaných koncertů hostoval.

Americká rocková skupina The Strokes vznikla na konci 90. let minulého století a zařadila se k čelním představitelům tehdejší renesance kytarového rocku. Na kontě má kapela celkem čtyři studiovky, nejúspěšnější byl debut Is This It z roku 2001. Zatím posledním albem je nahrávka Angles z roku 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Strokes představili video k aktuálnímu singlu All The Time. Podívejte se