Menu
TOPZINE.cz
Hudba

The Streets a The Wombats budou hosty na Rock for People

Redakce

Redakce

9. 2. 2011

FOTO: Mike Skinner alias The StreetsFestival Rock for People zná své další zahraniční hosty. Stanou se jimi The Streets, The Wombats a dámská formace The Like. Kromě těchto interpretů čeká na návštěvníky festivalu nejen řada dalších atraktivních koncertů, ale také pár organizačních změn.

FOTO The Wombats

The Wombats navštíví Rock for People, Zdroj: pořadatel akce

Pod jménem The Streets se neskrývá skupina, nýbrž producent a rapper Mike Skinner. Ve své hudbě dokáže skloubit neuvěřitelné množství žánrů. V době, kdy Mike Skinner oznámil účast na festivalu, však zároveň prohlásil, že v létě se svou sóloformací The Streets končí. Rock for People bude tak možná jedna z posledních šancí, kdy si tuzemští fanoušci budou moci vychutnat jeho vystoupení naživo.

To však neplatí o skupině z Liverpoolu – The Wombats. Ti chystají své druhé album a o první singl z něj – Tokyo (Vampires and Wolves) nepochybně české fanoušky neochudí.

O něco déle působí na hudební scéně dámská kapela The Like. Jejich chytlavé songy řadící se k alternativě rocku, zaujaly i hvězdy jako Arctic Monkeys či Muse, po jejichž boku The Likes absolvovaly několik koncertů.

Návštěvníci festivalu se letos mohou těšit na řadu vylepšení. Pořadatelé chystají například změnu architektonického a designového řešení Festivalparku. Další inovace se budou týkat stanového města a způsobu parkování. Na festivalu také oslaví své dvacáté výročí organizace Greenpeace. Ta se bude podílet na ekologickém a recyklačním programu Rock for People.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Streets a The Wombats budou hosty na Rock for People