Menu
TOPZINE.cz
Hudba

The Last Vegas: seznamte se s rockery z Chicaga

FOTO: The Last VegasChicago není jen veleúspěšný muzikál, je to také domov glam/sleaze rockové skupiny s poněkud apokalyptickým názvem The Last Vegas, která má na svědomí za sedm let své existence, pokud nepočítáme jejich prvotiny a dema, čtyři alba a významné styky s vlivnými lidmi, jejichž úsudku si váží nejeden hudební kritik.

FOTO: The Last Vegas

Skupina The Last Vegas, Zdroj: oficiální stránky skupiny

Abychom jim nepřipisovali pouze jakýsi nehmatatelný obdiv úspěšnějších kolegů, přidejme jim na konto fakt, že v roce 2008 byli americkým hudebním časopisem  Spin s širokožánrovou orientací označeni za nejlepší nový objev roku.

Jejich posledním albem je kladně hodnocené Whatever Gets You Off z minulého roku. Ruku k dílu na něm přiložili tentokráte jako producenti DJ Ashba, který své jméno zviditelnil především jako kytarista soudobé sestavy Guns N‘ Roses a baskytarista Nikki Sixx známý ze skupiny Mötley Crüe. Oba pánové se na pracovním poli potkali rovněž při nahrávání skladeb pro projekt Sixx:A.M, který mimochodem nedávno dokončil práci na soundtracku k chystané Sixxově knize, jejíž vydání je naplánováno na srpen 2011.

Ačkoli jsou The Last Vegas nyní, jak píší na svém webu, na turné, po němž se chystají dokončit pátou deskou, stihli nahrát klip k té předešlé. Jde o poslední singl z tohoto alba Apologize. Song je možné si zdarma stáhnout do počítače prostřednictvím webových stránek The Last Vegas, kde jsou mimo jiné on-line ke shlédnutí i ostatní klipy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Last Vegas: seznamte se s rockery z Chicaga