Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

The Last Song: Dvě nová videa s Miley Cyrus!

the_last_song02Ve dvou nově zveřejněných videích se opět můžeme podívat na zoubek novému filmu Miley Cyrus. Jaký má na tento snímek názor hlavní hrdinka a co na to řekli ostatní tvůrci?

Miley Cyrus, Liam Hemsworth - The Last Song

Miley Cyrus, Liam Hemsworth - The Last Song

Na internetu byly zveřejněny další dva pěkné kousky z nového filmu The Last Song, kde hlavní roli získala Miley Cyrus. Známe ji z několika řad seriálu Hannah Montana. Po traileru a několika videích s rozhovory herců či režiséra se nyní podíváme na zoubek právě Miley a dalším lidem, kteří se na filmu podíleli.

Miley Cyrus zpívá!

Prvním videem je mini trailer, který nám ve zkratce ukáže záběry z filmu. Točí se kolem již zmíněné Miley, jež ztvárnila roli Veronicy Ronnie Miller, která se svým bratrem Jonahem (Bobby Coleman) tráví prázdniny v Georgii, u jejich otce Stevena Millera (Greg Kinnear). S tím se Ronnie sblíží díky jejich společné lásce k muzice. Také se zamiluje do místního volejbalisty Willa Blakeleea (Liam Hemsworth) a prožívá lásku, štěstí i trápení.

Video obsahuje song s názvem When I Look At You, který nazpívala sama Miley Cyrus.

V druhém videu Miley představuje svojí roli Ronnie a divákovi objasňuje, jak se v této roli cítí. Také máme možnost zhlédnout rozhovor s producentkou Jennifer Gibgot, jež popisuje žánrový rozsah filmu. Naznačuje, že film je opravdu emotivní, střídá se tu láska, slzy, tajemství a napětí. Své názory vyjádřil i herec Greg Kinnear, dále i tvůrce předlohy Nicholas Sparks a Kelly Preston (hraje Kim, matku protagonistů).

Film má v USA premiéru 31. března.

Zde si můžete přečíst, jak Miley popisuje práci se svým kolegou.

Další informace o filmu se dočtete tady a tady.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Last Song: Dvě nová videa s Miley Cyrus!