Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

„The Hobbit“ tentokrát bez Aragorna

Redakce

Redakce

9. 11. 2009

Podle vyjádření představitele hraničáře ze severu, Vigga Mortensena, se Aragorn nemusí objevit v plánovaném snímku Hobit. Nevylučuje ale jeho přítomnost v Hobitovi 2.

Viggo Mortensen jako Aragorn, Zdroj: aceshowbiz.com

Viggo Mortensen, představitel Aragorna v trilogii Pán Prstenů, se vyjádřil, že se jeho postava neobjeví v plánovaném Hobitovi. „Řekl bych, že se pouze obávají natočit první část filmu, která nezahrnuje moji postavu,“ oznámil nedávno magazínu Coming Soon herec.

Mortensen na druhou stranu nepopírá, že by hrál Aragorna v pokračování “Hobit 2“. „Můj charakter se tam občas mihne, uprostřed, ale to by se podařilo jen kdyby natočili další film, který by propojoval Hobita s Pánem prstenů – což by bylo skvělé,“ přiznal se herec, projevující tak zájem o roli.

 

Hobit je adaptace stejnojmenné knihy J.R.R. Tolkiena a snímek má být rozdělen do dvou částí, první film, který by měl být dokončen v roce 2010, se bude zabývat hobitem Bilbo Pytlíkem, který cestuje k Osamělé hoře doprovázen skupinou trpaslíků, aby získali zpět poklad, který jim byl ukraden drakem Šmakem. Hobit 2 má přijít do kin rok poté. Režisérem je Guillermo del Toro.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

„The Hobbit“ tentokrát bez Aragorna