×
TOPZINE.cz

The Family: Robert de Niro vám představuje svou mafiánskou rodinku

FOTO: The Family - Relativity media

Názvy filmů mohou být občas trochu zavádějící, a to platí i v tomto případě. U snímku The Family rozhodně žádnou rodinnou pohodu nečekejte.

Někdo tomu říká organizovaný zločin. Někdo zase rodina. Motto filmu zkrátka hovoří za vše. Připravte se na křehké blondýnky, které vám jednou dobře mířenou ranou dokáží pochovat sen o plození potomků nebo vyhodí do povětří supermarket kvůli nepříjemným prodavačům. Taková je zkrátka mafiánská famílie.

Hlavu rodiny představuje legendární Robert de Niro (Fred), po boku mu stojí krásná, ale neohrožená Michelle Pfeiffer (Maggie) a jejich dvě děti Warren (John D’Leo) a Belle (Dianna Agron). Diannu Agron diváci znají převážně jen jako roztleskávačku ze seriálu Glee, a proto je role mafiánovy dcery příjemnou změnou.

FOTO: The Family - Robert de Niro - Relativity media
Nebojte, tu pálku mám jen na ochranu své rodiny. Zdroj: Relativity media

Manzoniho rodina je kvůli ochraně svědků přestěhována do Normandie pod krycím rodinným jménem Blakeovi. Z původně charismatického mafiána Giovanniho se tak má stát typický předměstský táta s pupkem, který se po ulici prochází v županu.

Na staré zvyklosti, a především na své agresivní kořeny se ale zapomíná jen těžko, a proto má celá rodina co dělat, aby jejich tajemství neprasklo. Ale znáte to; když praskne, je to pak celé mnohem větší zábava, a tak se možná bude Manzoniho rodinka (alias Blakeovi) zase brzo prohánět mafiánským podsvětím.

Premiéra filmu The Family je v ČR zatím naplánována na 7. listopadu tohoto roku.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..