×
TOPZINE.cz

The Fall of Ghostface: Napřesrok si chceme sehnat otroka na nošení gearu

FOTO: The Fall of Ghost Face
The Fall of Ghost Face. | Zdroj: archív kapely

Již zítra se fanoušci opavských The Fall of Ghostface dočkají vydání nového klipu. Není dosud jasné, která ze skladeb se dočkala vizuálního ztvárnění, o tvorbě samotného videa či o fenoménu Movember se však v následujícím rozhovoru rozpovídala zpěvačka Hana Šindlerová.

FOTO: Hana Sindelářová
Hana Šindlerová. | Zdroj: archív kapely

Na konci října jste absolvovali s kapelami The Truth Is Out There a Hentai Corporation turné po Moravě. V takové sestavě to musel být neskutečný hardcore i mimo pódium.

Jet turné s Tutti Frutti a Hentaiáky byl pro mě splněný sen. Hardcore to ovšem byl a já jsem celou dobu nevycházela z úžasu. Všichni byli rozjetí jako během nějakých prázdnin. Hodně se plácalo po prdelkách, Radek (Škarohlíd, zpěvák Hentai Corporation – pozn. red.) ukazoval svoje bradavky, rozladěné kytary drnčely i v backstagi a sem tam se objevila nějaká fanynka. Nejvíc mě dostalo, když Radek jednu slečnu všem představoval jako „ta, co šukala s XY“. Chudák z toho byla úplně v pytli a myslela si… no nevím, co si myslela. (smích)

Nevadilo ti, že jsi ze všech zúčastněných byla jediná holka?

To vůbec ne, já jsem na samé chlapy okolo sebe zvyklá, ačkoliv je pravda, že když mě Radek seřval, ať nosím podprsenku, že mi jinak budou plandat, tak to jsem se fakt zastyděla a zrudla. Ale jinak si to většinou užívám, protože si nikdo nemyslí, že jsem nějaká obskakovačka, co se chce vetřít do přízně kapely. Líbí se mi být nad věcí, rozcuchávat kámošům vlasy, fackovat se navzájem, úchylně se u toho chechtat a přitom to považovat za běžnou praxi.

V neděli oficiálně zveřejníte nový videoklip, prozatím jste však neřekli, k jaké skladbě. Myslíš, že bys nám to den před premiérou už mohla prozradit?

No vidíš, má smysl hrát si den předem na exkluzivitu? Je to naprosto bráškovací song a i jeho název o tom vypovídá.

Dočkají se v klipu vaši příznivci také nějakých pikantností ze zákulisí, nebo půjde jen o záběry z pódia?

Klip vznikal během našeho setu na Brutal Assaultu, jehož vedení nám ale nepustilo kameramany jinam než do té stodoly, ve které jsme představili náš roztomilý ansámbl festivalovému publiku. V zákulisí mohli natočit maximálně bandu zpoceňáků, kteří na pódiu vypadají o poznání lépe, proto v klipu žádné boční záběry nebudou. Musím varovat všechny epileptiky, že by se na to opravdu neměli dívat, protože osvětlovač měl evidentní zálibu ve stroboskopech. Mozek vám bude blikat ještě pár minut po zhlédnutí.

The Fall of Ghost Face v plné sestavě. | Zdroj: archív kapely

Song se objeví i na chystaném albu. V jaké je fázi a kdy jej fanoušci mohou očekávat?

Když to vezmu kolem a kolem, tak asi za rok. Naštěstí nejsme Dethklok, aby se lidé na celém světě zabíjeli z těch hrozných čekacích muk. Album prostě vyjde. Neřeknu, kdy přesně, ale rozhodně to bude v roce 2014.

Váš debutový videoklip k songu March of the Pirate Squids jste dostali i na českou relaci MTV Rocks. Máte podobné plány také s novinkou?

My jsme se o to vůbec nesnažili. Z MTV nám zavolali sami, protože někdo z jejich týmu nás viděl právě na onom zmiňovaném Brutalu. Většinou právě spoléháme, že si nás lidi najdou sami, protože jsme příliš stydlivá másla.

Na vliv internetu sázíte pochopitelně hodně. Jak v kapele funguje například virální trend tohoto měsíce, tedy Movember? Myslím u kluků, u tebe samozřejmě ne.

A já se přitom tolik snažím, protože mi každý říká, že potřebuju větší fous. (smích) Trendy jsou nám u prdele, kytarista Mikeš už léta udává směr v zastřihování vousů – třeba nedávno měl každou stranu oholenou jinak. Radim doufám kníra nemá, protože by vypadal dost úchylně. Ozzy je na tom předpokládám podobně jako já, i když nějaké ty chlupy na bradě má. Ono je beztak blbost očekávat, že si někdo nechá narůst knírek v naději, aby někdo další neonemocněl rakovinou.

Rok 2013 pro vás byl klíčovým. Co tedy považujete za svůj největší cíl do následujících let?

Sehnat si otroka na nošení gearu, protože já netahám skoro nic a připadám si nepatřičně. Už jsi zmínil album, to je velká priorita. Dalším obrovským cílem je vyjet někam dál za hranice. A já osobně bych si moc ráda zahrála na Rock for People, protože už nechci platit vstupné. (smích)

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..