×
TOPZINE.cz

The Cult obsadí Divadlo Archa

!Vstupenky!Pokud patříte mezi fanoušky britské rockové formace The Cult, měli byste si ve svých diářích podtrhnout datum 10. srpna 2010. V ten den se totiž v pražském Divadle Archa představí The Cult českému publiku.

The Cult, Zdroj: artsmarketing.cz

Počátky kapely The Cult sahají do roku 1981, kdy zpěvák Ian Astbury založil kapelu Southern Death Cult. Kapela zažívala se svým mixem rocku, mysticismu, psychedelie a kultury severoamerických indiánů úspěch, ale i přesto byla rozpuštěna a na hudební scénu se vrací v nové sestavě s názvem Death Cult.

>>> Koupit vstupenky online zde <<<

Později je z názvu kapely vypuštěno i slovo Death a kapela pokračuje pod názvem The Cult. V Británii proráží se singlem She Sells Sanctuary a díky singlu Love Removal Machine získává i početnou fanouškovskou základnu v USA. Mezi členy kapely však panují neshody, a tak dochází v 90. letech k častým personálním změnám. V roce 1995 se skupina dokonce rozpadá a dohromady se dává až v roce 2007.

Pražský koncert The Cult je tedy jedinečnou příležitostí vidět živě tyto matadory britské rockové scény. Koncert je naplánován na 10. srpna 2010 od 20 hodin a vstupenky jsou v prodeji od 12. května 2010 v síti Ticketpro za 1060 korun a koupit je můžete už nyní online zde.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..