×
TOPZINE.cz

The Cell pokřtí své nové album plné jižanského rocku

FOTO: The Cell
The Cell, Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

Česko-americká formace The Cell na svůj účet připsala v pořadí již druhé studiové album. Další dítě jižanského rocku bude pokřtěno 26. listopadu v Malostranské besedě.

FOTO: The Cell
The Cell, Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

Vzájemné hudební sympatie našli členové The Cell v roce 2002, kdy zpěvák David Gore pustil bubeníkovi Milanu Milatovi nahrávku své nové písně. Milanovy uši zachytily něco zajímavého se slušnou dávkou potenciálu a tak pánové dospěli k rozhodnutí založit kapelu.

The Cell patří mezi openairové stálice českých festivalů

V současnosti má kapela sedm členů, kteří neúnavně koncertují a šíří svou hudbu mezi lid. Tóny, jež mají na svědomí kytary a bicí, se linou pod taktovkou blues, rocku, boogie, ale i country. Zdánlivě nespojitelné tak stvořilo celek, jež jen tak někdo nerozpojí.

The Cell nyní vydávají svou druhou desku, kterou nazvali Keepin‘ on, Rollin‘ Hard. Deska obsahuje dvanáct kousků, drtivá většina je z pera dvojce Beneš – Gore.

Kapela svou novou desku pokřtí 26. listopadu v pražské Malostranské besedě. Kromě oficiálního uvedení nových písní do světa rocku se mohou příchozí těšit také na kmotry desky Ondřeje Hejmu a Kamila Střihavku.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..