Menu
TOPZINE.cz
Art & Design

Tetování podle psí tlapky: Celoživotní památka na vašeho miláčka

Redakce

Redakce

22. 11. 2017

Milujete nadevše svého psího mazlíčka a chtěli-byste na něj mít památku po celý svůj život? Nechte se inspirovat pejskaři z celého světa, kteří následují trend posledních let. Nechávají si na různé části těla vytetovat otisk tlapky svého psa. Tetování podle psí tlapky má pro ně totiž velmi hluboký význam.

Pokud máte doma pejska, se kterým vás pojí silné pouto, jistě chápete, co pejskaře k tomuto činu vede. Otisk tlapy zvěčněný na jejich těle je totiž neustálou připomínkou vzájemné lásky. Skvělé na tom je, že nezmizí ani ve chvíli, kdy mazlíček odejde do psího nebe.

Líbí se vám tetování podle psí tlapky?

Vyberte si tetovací salón

Jestliže vás tetování zaujalo a chtěli byste ho mít také, vyhledejte si nejprve důvěryhodný tetovací salón. Čtěte recenze nebo dejte na doporučení vašich známých. Poté kontaktujte příslušeného tatéra a zeptejte se ho, zda by pro vás takové tetování zvládl vytvořit. Tento typ kérky naštěstí není nijak náročný, a proto bude jeho odpověď s velkou pravděpodobností kladná.

Promyslete, kam tetování umístíte

Psí tlapky si většinou lidé nechávají tetovat na předloktí, nárt nebo vrchní část zad. Moc pěkně se ale vyjímá také na dekoltu nebo lýtku. Pokud chcete mít tlapku svého pejska jako neustálou připomínku na něj, vyberte si místo, na které dobře uvidíte hlavně vy.

#lisatattoo#pettattoo#ink#tattoo#paw#pawtattoo#lovepet#lovelife

A post shared by Lisa Sicignano (@lisa_tattoo_) on

Sejměte pejskovi otisky

Od tatéra si rovnou nechte poradit, jakým způsobem bude nejlepší vzít vašemu pejskovi otisk tlapky. Většinou se doporučuje pomalovat tlapu temperami a udělat několik otisků na čistý bílý papír. Použít však můžete i obyčejný inkoust. Pokud s vámi mazlíček nebude chtít spolupracovat, nechte ho se po papíře jen tak projít. Tímto způsobem by se měl také vytvořit pěkný a použitelný otisk.

Another pic. #remingtontattoo #northpark #sarahgenereux #sandiegotattoo #tattoo #dogpawtattoo #dogprinttattoo

A post shared by Sarah Genereux (@sarahink) on

Tlapky pečlivě umyjte

Jakmile máte hotovo, šup s pejskem do vany a packy mu pořádně opláchněte. Jinak riskujete, že si je začne olizovat ve snaze zbavit se barviček sám. Tempery i inkoust totiž obsahují jedovaté látky a vašemu miláčkovi by mohly ublížit.

Dog Paw#tattoo #tattoos #bodyart #bodyartno1 #tattooartist #germantattooer #paw #pawtattoo #pfote #hundepfote #pfotentattoo #dogpaw #blackgrey #tattoolove

Zveřejnil(a) Manni – Tattoo Artist – Bodyart Remscheid dne 17. duben 2017

A hurá pro tetování

Teď už nezbývá nic jiného než jít do tetovacího salónu a nechat si otisk psí tlapky vytetovat. Nezapomeňte si pak kůži pečlivě natírat krémem a nechodit pár dnů na přímé slunce. Jen tak se kůže rychle a bez komplikací zahojí.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Tetování podle psí tlapky: Celoživotní památka na vašeho miláčka