Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Terminátor Arnold Schwarzenegger je zpět. Vrací se do své nejslavnější role

Oldřich Mánert

Oldřich Mánert

29. 4. 2011

Před osmi lety slíbil, že se vrátí. Nyní svůj slib dodržel a skutečně se vrácí. Zpět do koženého úboru a slunečních brýlí se obleče padlý guvernér státu Kalifornie Arnold Schwarzenegger. Ano, tušíte správně, nový přírůstek do terminátoří série dostal definitivní zelenou.

 

Je čas vyndat bezbolestnou, Zdroj: distributor filmu

Arnold svůj návrat do filmových vod neuspěchal a jeho prvním počinem byl po letech politikaření animovaný Governator. V jednom z rozhovorů k tomuto seriálu sám Arnold uvedl, že má v plánu regulérní návrat na filmová plátna. Jen málokterý fanoušek mohl tušit, že tím myslí znovuoživení role, která ho definitivně protlačila do pozice akčního krále.

Ruku v ruce s potvrzenou účastí Schwarzeneggera jde také oznámení režiséra filmu. Tím bude mladý akční specialista Justin Lin, který se proslavil zejména kormidlováním několika dílů ze série Rychle a zběsile. Na první pohled zajímavá režisérská volba může skončit velkou katastrofou. Stylově podobný McG totiž před nedávnem málem dovedl sérii filmů Terminátor k definitivní záhubě.

Na vině byla především snaha překovat osudovost a oduševnělost předchozích dílů do vizuálně působivé postapokalyptické akční smršti. V několika scénách se mu to podařilo, zbytek ale působil jako nechtěná parodie na své slavnější a úspěšnější bratříčky. Doufejme tedy, že si Justin Lin poradí s fanoušky stále obdivovanou sérií mnohem lépe.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Terminátor Arnold Schwarzenegger je zpět. Vrací se do své nejslavnější role