×
TOPZINE.cz

Terminátor Arnold Schwarzenegger je zpět. Vrací se do své nejslavnější role

Před osmi lety slíbil, že se vrátí. Nyní svůj slib dodržel a skutečně se vrácí. Zpět do koženého úboru a slunečních brýlí se obleče padlý guvernér státu Kalifornie Arnold Schwarzenegger. Ano, tušíte správně, nový přírůstek do terminátoří série dostal definitivní zelenou.

 

Je čas vyndat bezbolestnou, Zdroj: distributor filmu

Arnold svůj návrat do filmových vod neuspěchal a jeho prvním počinem byl po letech politikaření animovaný Governator. V jednom z rozhovorů k tomuto seriálu sám Arnold uvedl, že má v plánu regulérní návrat na filmová plátna. Jen málokterý fanoušek mohl tušit, že tím myslí znovuoživení role, která ho definitivně protlačila do pozice akčního krále.

Ruku v ruce s potvrzenou účastí Schwarzeneggera jde také oznámení režiséra filmu. Tím bude mladý akční specialista Justin Lin, který se proslavil zejména kormidlováním několika dílů ze série Rychle a zběsile. Na první pohled zajímavá režisérská volba může skončit velkou katastrofou. Stylově podobný McG totiž před nedávnem málem dovedl sérii filmů Terminátor k definitivní záhubě.

Na vině byla především snaha překovat osudovost a oduševnělost předchozích dílů do vizuálně působivé postapokalyptické akční smršti. V několika scénách se mu to podařilo, zbytek ale působil jako nechtěná parodie na své slavnější a úspěšnější bratříčky. Doufejme tedy, že si Justin Lin poradí s fanoušky stále obdivovanou sérií mnohem lépe.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..