Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Tereza Kerndlová jde po Schodech z Nebe

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

26. 7. 2010

Dcera slavného umělce Ladislava Kerndla, Tereza Kerndlová, je známá z rozpadlé české skupiny Black Milk, která pro ni představovala odrazový můstek. Působila zde po boku Terezy Černochové a Heleny Zeťové, žen pocházejících rovněž z rodin nesoucích známá jména.

Tereza Kerndlová

Tereza Kerndlová, Zdroj: myspace.com

Po rozpadu Black Milk se tato brněnská rodačka dala na sólovou dráhu, ve které pokračuje dodnes. Právě pracuje na novém albu, z něhož si můžete první singl s názvem Schody z Nebe poslechnout již nyní. Hotová deska se objeví na prodejních pultech pod hlavičkou Sony Music až začátkem příštího roku.

Nesmrtelné téma: Láska

K této písni se natáčel také epický klip o vášnivé lásce dvou lidí a jejich svatbě. Tereza Kerndlová v klipu hraje jak nevěstu, tak člověka pozorujícího vše z povzdálí. Video bylo natáčeno v Ústí nad Labem v  Kostele Apoštola Pavla. Námět a scénář pro tento videoklip obstaral její manažer a zároveň přítel René Mayer. Už teď si můžete na oficiálních stránkách vydavatelství prohlédnout fotogalerii obsahující fotografie z natáčení. Video zatím není na internetu dostupné.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tereza Kerndlová jde po Schodech z Nebe