×
TOPZINE.cz

Tento kurz neverbální komunikace posune Vaše vnímání na vyšší úroveň

Studium nebo práce

Na kurzech neverbální komunikace v ICT Pro přistupujeme k neverbální komunikaci komplexně. Pouze tak můžeme studentům nabídnout funkční návod i pro situace, kdy proti nim stojí zkušení nákupčí, prodejci či manažeři.

Na kurzu neverbální komunikace Vás naučíme vyvarovat se nejčastějších chyb v čtení „řeči těla“, tj.

  • čtení neverbální komunikace až v průběhu jednání,
  • spoléhání se na neverbální komunikaci v obličeji,
  • spoléhání se na vlastní schopnost čtení neverbální komunikace,
  • spoléhání se na základní poučky neverbální komunikace.

Věděli jste, že zkušení vyjednavači pracující v týmech si často rozdělují to, čí neverbální komunikaci čtou? Případně, že si tito vyjednavači po jednání vzájemně porovnávají poznatky z neverbální komunikace konkrétních lidí? Stejně tak, čtení neverbální komunikace zkušených vyjednavačů začíná už příchodem do budovy.

Rozdělení parkovacích míst, velikost osobní a společenské zóny, způsob oslovování, celková „atmosféra“ na místě, způsob odívání  a další na první pohled maličkosti Vám mohou poskytnout velmi cenné informace pro následné jednání.

Kurzy neverbální komunikace ICT Pro jsou určeny nejen pro obchodníky či nákupčí, ale také manažery, osobní kouče, pracovníky ochrany a další profese, jejichž úspěch částečně závisí na schopnosti správně vyhodnocovat aktuální psychické rozpoložení protistrany.

Přijďte na náš kurz Neverbální komunikace – porozumění beze slov, jehož osnova je prověřena léty praxe a založena na doporučeních, které kromě manažerů a obchodníků používají například i členové elitních složek americké armády, pro které může schopnost a neschopnost správného čtení situace znamenat hranici mezi životem a smrtí.

Na tomto školení dostanete „návod“, z čeho všeho a jak neverbální komunikaci číst, jak nepropadnout sebeklamu a naopak, jak si vždy udržet část svého „tajemství“ tím, že budete alespoň částečně řídit svoji vlastní neverbální komunikaci.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..