Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Tenisky na platformě jsou hitem tohoto léta! Nechte se inspirovat i vy!

Tenisky jsou obuv, která nevychází z módy. Cyklicky se totiž navrací do kolekcí nejznámějších světových návrhářů a zřejmě vás tak nepřekvapí, že tomu nebude jinak ani v letošní sezóně. Co už by vás však překvapit mohlo, je nevšední model tenisek, s kterým letos věhlasní návrháři přicházejí. Jedná se o hit 90. let, který je elegantní i sportovní zároveň. Trend letošního léta se nazývá tenisky na platformě, my vám přinášíme inspiraci, díky které je můžete do svého outfitu zahrnout i vy.

Dokonalý outfit díky teniskám na platformě

Tenisky na platformě se dají skvěle kombinovat s ostatními trendy kousky vašeho šatníku. Nazout je můžete k šatům a sukni, stejně jako k plátěným kalhotám či stylovým džínům. Teniskám na platformě sluší zejména skinny džíny. Prodlouží vám opticky postavu, což ocení nejedna drobná dívka či žena. Zaměříme-li se na barvy, módní mola hlásí návrat pastelových barev. Můžeme je tak využít i v našem botníku. Velmi pěkně působí, sladíme-li pastelový odstín na našich teniskách s vrchním dílem oděvu, popřípadě s některým z našich doplňků. Pro příklad si uvedeme pudrové kecky, sladěné s tělovým tričkem. K tomu můžeme přidat bílé kalhoty a stylový slamák. Pastelové kecky můžeme ladit také s naší kabelkou, dokonce i s obroučkami na slunečních brýlích. Chcete-li zkombinovat kecky s doplňky, nakoukněte např. do obchodů CCC, v jejichž sortimentu naleznete obě zmíněné položky. Sneakersy na platformě v jednobarevných odstínech můžeme dále kombinovat i s vzorovanými tričky a topy. Velké téma letošní sezóny je příroda. Černé či bílé sneakersy tak skvěle zapadnou do outfitu se zebřím tričkem či s halenkou s maxi květy.

Bílé tenisky na platformě v celobílém outfitu

Hitem letošního léta jsou také celobílé outfity. K těm se tak výborně hodí i naše čistě bílé sneakersy na platformě. K vytvoření celobílého outfitu můžeme volit celou řadu sněhových oděvů. Bílé sukně s bílými topy, bílé šaty i bílé plátěné kalhoty. Velmi elegantně také působí, doladíme-li náš model bílým kloboukem či sněhovou kabelkou. A pozor! Bílé tenisky se již objevují i na svatebních obřadech. Opravdu vás zrak neklame, nevěsty si pohodlné kecky oblíbily natolik, že je směle obouvají také na svůj nezapomenutelný den D. Plánujete-li tak v letošní letní sezóně neformální obřad, nebojte se sáhnout po stylových bílých sneakerskách na platformě. Vybírat je můžete např. na webových stránkách CCC, kde je však najdete i v dalších barevných variantách.

Bílé kecky můžete nazout také do celobílého tenisového outfitu, ostudu si však neuděláte ani jako fanynka na basketbalovém či golfovém turnaji. Bílé tenisky patří do elegantních i sportovních outfitů, nic jimi tedy nezkazíte. Je však jedna věc, na kterou bychom si měli dávat při nošení bílých tenisek pozor. Na bílých keckách jsou totiž lehce vidět flíčky či škrábance, proto bychom měli věnovat sněhovým teniskám příslušnou péči. Tenisky nikdy nedáváme do pračky, tím bychom totiž mohli narušit strukturu materiálu a z našich stylových tenisek by se tak mohlo stát nevzhledné beztvaré cosi, co již ani vzdáleně nepřipomíná naše čistě bílé kecky. Do pračky tak dáváme pouze tkaničky, na ošetření obuvi používáme zásadně čisticí pěnu. Máme-li kožený typ sneakersek, můžeme použít také kvalitní impregnaci a ochranný krém. Ty seženeme např. v prodejnách CCC, které disponují širokým sortimentem ochranných prostředků na koženou i textilní obuv.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tenisky na platformě jsou hitem tohoto léta! Nechte se inspirovat i vy!