×
TOPZINE.cz

Tenisky dobývají módní svět! Vyměňte své staré za tyhle stylové kousky

FOTO: Kolekce Botas 66Tenisky jsou výrazným módním prvkem v oblékání a pomalu ovládají i přehlídková mola. Podívejte se, jaké kecky jsou k mání.

FOTO: Kolekce Botas 66
České botasky vás možná příjemně překvapí., Zdroj: botas66.cz

Známé značky tenisek jako například Nike, Keds nebo Bensimon pronikají do světa módy prostřednictvím spolupráce s top návrháři nebo jinými významnými módními značkami. Vytvářejí tak novou vlnu, která přináší svěží novinky svým fanouškům a dostává se tím do většího povědomí nás všech.

Spolupráce s designéry je rozhodně úspěšná, jak můžeme sami posoudit při detailnějším průzkumu trhu. Prvky, které ovládají oblečení, často najdeme i na teniskách. Ať už se jedná o krásné květinové potisky, pastelové barvy nebo křiklavější kombinovanou barevnost, tento styl je IN a mladí lidé to dávají náležitě najevo.

FOTO: Tenisky Keds, Nike a Jeremy Scott pro Adidas
Keds, Nike a Jeremy Scott pro Adidas, Zdroj: fashionista.com

Cool je nosit sportovní boty, jejichž vzhled a střih se utvářel již od 30. let minulého století. Na takových botech je znát kus dědictví a celý dlouholetý vývoj, který mají za sebou. A přesně to je mezi lidmi ceněno.

Tenisky jsou pohodlné, lehké, příjemné na nošení a hodí se v různých obměnách téměř ke všemu. Jejich barevnost a střihy jsou tak rozmanité, že si mezi nimi i vy vyberete ty nejoblíbenější.

FOTO: Botas 66
Černobílá edice Botas Toxique, Zdroj: botas66.cz

Kam na inspiraci? Sledujte zahraniční blogy a videa na internetu, která se zabývají autentickým stylem lidí po celém světě. Vyhrabejte staré fotografie a zapojte svou představivost.

Tenisky byly, jsou a budou vždy důležitým prvkem vzhledu. Jejich design se může léty měnit, ale to podstatné zůstává. Pohodlnost a hravost, to je oč tu běží.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..