Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Telefon Tel Aviv se v Česku zastaví

Martin Peška

Martin Peška

8. 6. 2009

Bylo to 29. ledna, kdy jsme čtenáře Topzine.cz informovali o smrti Charlieho Coopera z Telefon Tel Aviv, kteří měli zahrát v pražském klubu Roxy. Nakonec ke zrušenému koncertu přeci jen dojde. Charlie Cooper z mrtvých bohužel nevstane, ale za klávesy ho nahradí Alfredo Nogueira, který byl občasným spolupracovníkem dua.

„Když se svět dozvěděl o tragickém úmrtí Charlese Coopera, poloviny dua Telefon Tel Aviv, málokoho by napadlo, že by se Joshua Eustis za několik měsíců opět postavil na podium a nechal zaznít skladby, které společně tato chicagská dvojice za svých deset let působení vytvořila,“ řekl

Petr Tajčman z pražského klubu Roxy.

Právě v Roxy se v rámci 17. narozenin klubu má 11. června uskutečnit set Telefon Tel Aviv v pozměněném složení. Joshua Eustis se svým novým kolegou vyráží na zrušené turné k desce Immolate Yourself, kterou vydal společně se zesnulým Charliem Cooperem s pětiletým odstupem od předchozího počinu.

Telefon Tel Aviv: I lied na YouTube

„Jejich personální sestava je sice nenávratně změněna, stejně jako jejich hudební výraz, přesto se můžete přijít přesvědčit, že i dnes mají plno invence a síly jít dál,“ dodal Tajčman.

Vstupenky jsou v předprodejích za 250 korun a poplatek předprodejních sítí. V den vystoupení na pokladně Roxy, kde koncert začíná v 19 hodin vyjde vstupenka na 350 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Telefon Tel Aviv se v Česku zastaví