Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Teambuilding Brno: Zažijte svoji firemní akci v zábavním centru

Pro maximální výkon oddělení není důležité jen totální pracovní nasazení a efektivní organizace práce, ale také řádně sehraný pracovní kolektiv, který umí táhnout za jeden provaz. I proto si řada firem oblíbila tzv. teambuilding. A kde můžete stmelit své zaměstnance prostřednictvím intenzivních zážitků? Pokud sídlíte poblíž Brna, zkuste zábavní park BRuNO!

Proč nezanedbat teambuilding?

Teambuilding je slovo, které v oblasti řízení lidských zdrojů v poslední době mimořádně rychle získává na popularitě. A není tomu tak náhodou. Jedná se o složeninu slov team a building, což lze přeložit jako budování kolektivu.

Dnešní ekonomika je stále méně o mechanickém přetváření fyzické hmoty a stále více o inovacích a nových nápadech, které lze převést do praxe jen za podmínky intenzivní komunikace a efektivní spolupráce mezi budovateli tohoto nového světa. A právě proto bývá (ne)kvalitní pracovní kolektiv často jedním z rozhodujících faktorů úspěchu firmy na trhu.

Legraci nejen po práci

Jako teambuildingové aktivity lze vnímat vše, co zaměstnanci připomíná, že není pouze jedním z mnoha zaměnitelných koleček v kolosu výrobního procesu. A tak, ať už jde o tematické akce jako je třeba vánoční večírek, anebo o jakýkoli jiný firemní večírek, je potřeba vybrat nezapomenutelné místo, kde je možné zažít nějaký ten adrenalin a pořádně se odreagovat.

Pro takový teambuilding v Brně může být tím pravým místem zábavní park BRuNO, kde se můžete pořádně vyřádit a zavzpomínat na dětská léta – zaskákat si na trampolínách, sjet po tobogánu, zajezdit si na autodromu, vylézt na stěnu či se třeba ztratit se v různých labyrintech. Party, které si potrpí na trumfování se navzájem, pak mohou zkusit rovnou Bruno Challlenge (týmová soutěž na atrakcích). Firemní akce (večírek, školení, ale i třeba narozeninová oslava) lze také přizpůsobit na míru podle vašich požadavků.

Po legraci na něco dobrého

Už jen fakt, že do stejných prostor můžete vyrazit na family day se svými dětmi, svědčí o tom, že vaši zaměstnanci či kolegové (anebo třeba klienti) budou mít o nevšední zábavu postaráno. A až vám po tom všem prolézání „norami“, a „komíny“, „ptačích přeletech“ a dalších dobrodružstvích z bezpočtu nabízených aktivit vyhládne, není nic jednoduššího než zamířit na něco dobrého přímo do přilehlého „Hnízda“ (restaurace Brno).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Teambuilding Brno: Zažijte svoji firemní akci v zábavním centru