Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Taylor Swift bude spíš zpěvačkou, nebo herečkou?

Redakce

Redakce

18. 8. 2010

Zdroj: tqn.com, Taylor SwiftKdyž se řekne Taylor Swift, každý ví, že se jedná o zpěvačku. Nyní se ale tato mladá blondýnka může chlubit i svou filmovou rolí. Diváci ji mohli vidět v romantické komedii Na sv. Valentýna, kde si zahrála zamilovanou roztleskávačku Feliciu.

Zdroj: tqn.com, Taylor Swift

Taylor Swift Zdroj: archiv

Taylor se od mala věnuje zpěvu a není divu, že už v roce 2006 vyšlo její první album Taylor Swift, na kterém si všechny svoje písničky napsala sama. Teď ji ale možná čeká filmová kariéra, kterou odstartovala už minulý rok snímkem Hannah Montana: Ve filmu. Ale až film Na sv. Valentýna jí ve filmové branži proslavil. Jde totiž o dlouho očekávaný snímek, který měl předčit i ten nejromantičtější film posledních dob Láska nebeská.

Ve filmu jde o příběhy skupiny lidí z Los Angeles, jejichž osudy se protnou právě na den svatého Valentýna, kdy každý z nich řeší problémy s láskou. Vedle Taylor Swift zde hrají i Anne Hathaway, Jessica Alba, Ashton Kutcher, Patrick Dempsey, Jamie Foxx, Taylor Lautner a další. Režie tohoto snímku se ujal Garry Marshall.

Zdroj: media.sbs.com.au, Láska nebeská

Láska nebeská

Děj se ale až moc podobá právě filmu Láska nebeská, který režíroval Richard Curtis. Jde opět o příběhy několika lidí, které se odehrávají v předvánočním Londýně. Všechny příběhy vyvrcholí na Štědrý večer. Obsazení herců bylo dlouho rozmýšleno a nakonec jsme mohli vidět herce jako je  Bill Nighy, Colin Firth, Emma Thompson, Keira Knightley, Sienna Guillory, Claudia Schiffer a další.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Taylor Swift bude spíš zpěvačkou, nebo herečkou?