Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Taylor Lautner zazáří jako drsňák v novém filmu Stretch Armstrong

taylor-lautner

Fešák z Twilight Sagy opět překvapuje. Z teenagerovského herce se stává velice žádaný umělec. Taylor Lautner dostal nabídku od Universal Pictures, aby si zahrál akčňáka Hasbra.

Taylor Lautner

Taylor Lautner

Taylor Lautner nabírá další peníze ve své práci. Potom, co dostal nabídku od Paramount Pictures na film Max Steel, podepsal sedmnáctiletý herec smlouvu s Universal Pictures k natáčení filmu Stretch Armstrong, pojednávajícím o hračce jménem Hasbro, hrdinovi s fantastickou sílou.

„Taylor přináší perfektní energii do celého natáčení a do svého výkonu vynaloží vždy maximum. Nemohla jsem uvěřit tomu, že naši nabídku opravdu potvrdil,“ řekla producentka Donna Langley.

Stretch Armstrong

Stretch Armstrong

Premiéra filmu je zatím naplánovaná na březen 2012. Produkce chce mít čas na formátování do 3D obrazu. Scénář napsal Steve Oedekerk.

Taylora v nebližších měsících uvidíme ve filmech Na sv.Valentýna a pokračování Twilight Sagy: Zatmění. Vedle filmu Max Steel je taky možné, že se objeví ve filmu Cancun, pod produkcí Summit Entertainment nebo Polární záře, která je opět pod křídly produkce Paramount Pictures.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Taylor Lautner zazáří jako drsňák v novém filmu Stretch Armstrong