Menu
TOPZINE.cz
Modelky a jejich fotky

Taťána Kuchařová tváří luxusní kolekce návrhářky Ivany Mentlové

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

22. 12. 2010

Topmodelka a naše jediná Miss World Taťána Kuchařová se stala tváří kampaně podzim/zima 2010/2011 přední české návrhářky Ivany Mentlové, která pod stejnojmennou značkou produkuje luxusní dámskou módu v limitovaných edicích, trendy kožené a kožešinové modely.

FOTO: Taťána Kuchařová s Ivanou Mentlové

Taťána Kuchařová s Ivanou Mentlovou, Zdroj: petrazajickova.cz

S nejkrásnější ženou světa roku 2006 se Mentlová poznala již při tvorbě kalendáře Taťána Kuchařová 2011 a spolupráci si nemůže vynachválit. „Taťána je profesionál každým coulem, velmi tvárná, každému mému modelu vdechne jedinečné kouzlo,“ nešetří superlativy návrhářka.

Spokojenost však zjevně nepanuje pouze na její straně, Kuchařová (22) šaty od Mentlové s oblibou nosí na společenské akce v Česku i v zahraničí. „Ivana tvoří úžasnou nadčasovou módu. V jejích modelech se cítím opravdu skvěle. Výsledkem je totiž vždy výjimečný osobitý look.“ Dále doplňuje, že z nové kolekce si oblíbila nejedny sexy korzetové šaty a overaly.

FOTO: Kampaň Ivany Mentlové - Taťána Kuchařová

Kampaň Ivany Mentlové – Taťána Kuchařová, Foto: Matúš Tóth

Modelku, která žije a pracuje převážně v zahraničí, ale domů se občas také vrací, na focení kampaně doprovodil i její přítel, model a filantrop Lane Carlson, následován americkou televizí, jež s ním a Taťánou natáčela dokument pro TV pořad „Conn Jackson Show“, ve kterém nedávno byly hosty i hvězdy jako herečka a zpěvačka Hillary Duff či zpěvačka Lady Gaga.

Taťána ani tentokrát nepřestává překvapovat množstvím podob, které má. Jak sama prozrazuje: „V modelingu je kus herectví a pohybového na­dání, proto je důležité, abyste se vcítili do jakékoliv role.“ Tuto, v glam-rockovém duchu, si prý vyloženě užila. Novinkou je však účes Táťány s ustřiženou ofinou.

FOTO: Kampaň Ivany Mentlové - Taťána Kuchařová

Kampaň Ivany Mentlové – Taťána Kuchařová, Foto: Matúš Tóth

Nová kolekce Ivany Mentlové je inspirovaná pop-rockovou scénou 70. a 80. let, v neutrálních odstínech šedé, béžové, slonovinové, černé, efektně doplněná o modrou, khaki, hnědou. Nechybí zvířecí tisky, nejčastěji leopard, na rockovější strunu pak doslova ,hraj툈‘ kousky osázené kovovými cvoky.

V dokonale propracovaných kožených šatech je jasně patrná předchozí praxe Ivany Mentlové – než před necelými dvěma lety přesídlila zpět do Česka, působila jako designérka pro výrobce oděvů z kůže v Istanbulu. Není divu, že aktuální kolekci dominují kožešinové vesty z argentinské lišky, norka a jehnětiny.

FOTO: Kampaň Ivany Mentlové - Taťána Kuchařová

Kampaň Ivany Mentlové – Taťána Kuchařová, Foto: Matúš Tóth

Nepopiratelný podíl na celkové podobě kampaně má samozřejmě i špičkový fotograf Matúš Tóth. O make-up a Taťáninu bohatou hřívu se postarala jedna z našich nejlepších vizážistek Ivana Tokárska. Právě na červencové svatbě (2010) Tokárské a Tótha chytila Táťána svatební kytici, což znamená, že by se do roka měla vdát.

Modely návrhářky Ivany Mentlové si oblíbily mnohé české celebrity jako např. moderátorka Romana Jákl Vítová, zpěvačka Martina Pártlová, herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová, Miss ČR 2007 a modelka Kateřina Sokolová a mnohé další.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Taťána Kuchařová tváří luxusní kolekce návrhářky Ivany Mentlové