Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Tata Bojs a Ahn Trio se chystá na ReTour 2009

Martin Peška

Martin Peška

19. 10. 2009

tata_bojs_600x338Skupina Tata Bojs po necelých pěti měsících hlásí nejen vyléčení zpěváka a bubeníka Milana Cajse po letošní havárii na motorce, ale také návrat na koncertní pódia. Stejně jako loni i letos českou kapelu doprovodí americko-korejské Ahn Trio.

Tata Bojs, Foto: Dušan Takáč

Tata Bojs, Foto: Dušan Takáč

„Díky Milanově rychlé rekonvalescenci po operaci kolena a řadě rehabilitací může skupina splnit slib fanouškům a uskutečnit plánované podzimní společné turné s Ahn Triem,“ řekl za skupinu Michal Máka z vydavatelské společnosti.

Turné s názvem ReTour 09  s podtitulem remember novemeber začne vystoupením 21. listopadu ve Východočeském divadle v Pardubicích. Následovat budou další čtyři koncerty. Tata Bojs navštíví postupně Brno, Nový Jičín, Bratislavu a Prahu, kde koncem listopadu turné vyvrcholí koncertem v Divadle na Vinohradech.

Milan Cajs se stále rehabilituje po nehodě, o které jsme již v minulosti informovali. Podle Milanových slov si muzikant svou léčku v podobě vířivky, cvičení a elektroléčby užívá.

„To, že jsme přidali k názvu turné podtitul remember november není jen proto, že chceme zavzpomínat na loňský listopad, vzpomínáme a to možná ještě s větší nostalgií na listopad před dvaceti lety,“ dodal Milan Cais k turné.

Podle Michala Máky z vydavatelství Warner Music se Tata Bojs na jaře příštího roku chystají do studia nahrávat materiál na nové řadové studiové album. To by mohlo být v distribuci ještě do konce roku 2010.

Seznam koncertů v rámci ReTour 09:

21. 11. Pardubice – Východočeské divadlo

25. 11. Brno – Fléda

26. 11. Nový Jičín – Beskydské divadlo

27. 11. Bratislava – Slovenský rozhlas, Studio 1

29. 11. Praha – Divadlo na Vinohradech (17:00 a 20:30)

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tata Bojs a Ahn Trio se chystá na ReTour 2009