Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Tantra masáž: Objevte svoji sexualitu a dostaňte se dál

Redakce

Redakce

6. 4. 2011

Červená růže v dlaníchProžívání rozkoše bylo dříve tabu. V dnešní době tomu tak není, a přesto většina z vás nevyužívá celý potenciál své sexuální energie. Přitom je obsažena v celém vašem těle a v každé vaší buňce. Tak proč ji nechávat jen ve spodní části těla? Nebraňte se a nechte tento blažený pocit proudit na všechna místa, na která si jen vzpomenete!

Červená růže v dlaních

Objevte svoji sexuální energii Zdroj: sxc.hu

Na začátek můžete zkusit Tantra masáž, která rozproudí vaši energii a celé tělo naplní něhou a vzrušením. Při intimním světle, příjemné hudbě a s doteky nejrůznějšího druhu můžete načerpat novou energii a radost ze života. Můžete se naučit rozumět svým potřebám a naplňovat je.

Co je vlastně Tantra masáž

Je to masáž, která spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže. Její součástí jsou jemné, ale i velmi dynamické doteky, které rozproudí vaši energii. To vám pomůže k tomu, že začnete váš orgasmus vnímat celým tělem a ne jen genitáliemi.

Kromě doteků zažijete i omývání horkými ručníky, masáž hlavy i uší. A to vše s použitím aromaterapeutických silic a přírodních vyživujících olejů.

Tato masáž vám umožní uvolnit se více do hloubky a otevřít se k příjímání a rozvíjení sexuality v rámci vašeho vlastního těla. Dále má v některých případech terapeutické účinky, jelikož může léčit emoční zranění, ale má vliv i na fyzické zdraví. Naučíte se, jak plně využít vaši sexuální energii.

Masáž joni

Zvláštností je masáž joni nebo-li ženského pohlaví. Samozřejmě, pokud tato specialita není zrovna váš šálek čaje, můžete ji odmítnout!

Při masáži vaší joni dochází k prokrvení nejen vnější části genitálií a vagíny, ale také dělohy a vaječníků. Jelikož je ženská sexualita velmi pestrá, tak kromě prožitku vzrušení sem také patří pocity, jako je radost, smutek, vztek a další, na které si jen vzpomenete.

střed květu

Očistěte své tělo od všeho negativního!

Díky masáži joni se vaše pocity uvolní, oddejte se jim! Také se můžete setkat s dlouho potlačovanou bolestí a smutkem. Jakýkoliv váš pocit je v pořádku a nemusíte se za něj stydět. Naopak, nechte průchod vaši citům!

Podobný prožitek si mohou dopřát i muži. Pro ně je určena masáž lingamu, při které se naučí pracovat s dechem a tělem, nepřímo se tak učí, jak být lepším milencem.

Něco na závěr

Tantra říká, že tělo je chrám ducha, ale mysl často odvádí myšlenky do minulosti nebo do budoucnosti. Tento způsob vytváří napětí a negativní zážitky zůstávají v těle. Proto vyčistěte své tělo od všech negativ a tím otevřete cestu energii, která vás pohltí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tantra masáž: Objevte svoji sexualitu a dostaňte se dál