Tanečníci se sešli na Jarní ceně města Kladna

Redakce

Redakce

18. 3. 2010

perex admiraV neděli 14. března se už poněkolikáté v kladenské sportovní hale TJ Sport Kladno uskutečnily taneční soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích.

Nejlepší páry z kategorie Dospělí B LAT Foto: Pavel Kočárek

Akce nazvaná Jarní pohár města Kladna byla uspořádána tanečním klubem Admira Kladno pod záštitou Českého svazu tanečního sportu a Statutárního města Kladna. O medaile, poháry, diplomy a věcné ceny si sem přišlo zabojovat celkem 261 tanečních párů z celé České republiky. Soutěžilo se v kategoriích Děti, Junioři, Hobby a Dospělí.

„Celou akci hodnotím za velice vydařenou. Spokojen jsem byl hlavně s celkovou organizací. Soutěže měly rychlý spád, byly bez zbytečných prostojů. Dík patří všem zúčastněným párům, porotcům, kteří se sem sjeli z různých částí republiky. Poděkovat musím mimo jiné i za kvalitní zvukový doprovod. Snad se stejně, nebo ještě lépe povede i akce další.“ konstatoval po ukončení všech soutěží Daniel Ondřej, vedoucí TK Admira Kladno. Příští shledání tanečníků a všech přátel tanečního sportu je na stejném místě naplánováno na neděli 13. června 2010. Podobně jako již proběhlá akce se určitě i tato bude těšit hojné účasti.