Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Talenty se rodí i v mongolské stepi, říká Adela Banášová

Redakce

Redakce

3. 10. 2010

!Exkluzivně!Devětadvacetiletá rodačka z Bratislavy je právě na vrcholu slovenského showbyznysu, má vlastní talk show, moderovala několik nejsledovanějších show v historii slovenské televize a velké popularitě se těší i v České republice. Od letošního podzimu ji můžete vídat na televizních obrazovkách jako porotkyni v talentové soutěži Talentmania. A právě o téhle soutěži byla řeč v exkluzivním rozhovoru pro Topzine.

Adela Banášová, Zdroj: TV Nova

Adela Banášová už bude mít za několik dní na krku tři křížky, a i když drtivá většina jejích vrstevníků má kariéru teprve před sebou, dá se říct, že tuto pohotovou plavovlásku už může na československé zábavní scéně jen máloco překvapit. Její úspěšná kariéra začala klíčit v populární slovenské rádiové stanici Fun Rádio. Vyhledávaná slovenská celebrita se z Adely stala po vysílání tří úspěšných řad soutěže Slovensko hľadá Superstar.

V České republice průlom nastal s víceméně podobnou mezinárodní soutěží Česko-Slovenská Superstar. Zběsilý koloběh pracovního zatížení nekončí pro sympatickou Slovenku ani letos. K ranní show na již zmíněném rádiu Fun jí od podzimu přibyla její vlastní talk show na nejsledovanější slovenské televizní stanici a také porotcování v další československé soutěži Talentmania.

Vy už se pěknou řádku let pohybujete ve slovenském showbyznysu a od loňské soutěže Česko Slovenská Superstar také v českém. Co vás nejvíce zaujalo na nabídce soudcovat talentové show?
Hlavně to že si oddychnu od moderování a že budu v porotě se skvělými lidmi a také to, že už jsem takovou zkušenost měla.

Za vámi už je spletitá síť castingů, splnily zatím vaše očekávání, s kterými jste šla do soutěže?
Já většinou nejdu do ničeho s nějakým očekáváním. Ale jsem spokojená. Myslím, že jsem poznala spoustu zajímavých lidí.

Máte už nějaký svůj soukromý tip na vítěze?
Mám, dokonce jsem to v jednom sestřihu vzpomínala.

Talentové show odjakživa přitahují spoustu neobvyklých lidí. Říkáte si někdy, že už vás nic nepřekvapí?
Já mám ráda i divné lidi. Baví mě pestrost a vlastně se ráda nechám překvapit.

Jak se vám spolupracuje s vaší kolegyní Alenou Šeredovou, když máte jeden společný hlas, který může rozhodnout o osudu soutěžícího? Už se vám stalo, že jste si někdy kvůli nějakému verdiktu vjely do vlasů?
Většinou se shodneme, ale někdy o páku bojujeme. Ale jinak je to s ní strašná pohoda. Je to velmi fajn osoba.

Vy porotci máte možnost rozhodnout o osudu soutěžícího už během vystoupení, což sice s sebou nese určité výhody, ale má to i svou stinnou stránku. Stalo se vám, že jste se někdy ukvapila a později toho litovala?
Ani ne, protože je třeba si uvědomit, že jde jen o televizní show a ne o život. A o osudu nikdy nerozhoduji. To osud rozhoduje sám a my jsme jen nástrojem.

Co vy osobně očekáváte od budoucího vítěze téhle show?
Nemám žádná očekávání.

Jak byste definovala slovo talent?
Dar.

Myslíte si, že v současné době je možné najít na našem malém trhu talent, který se výrazněji prosadí v zahraničí?
Určitě. Talenty se rodí i v mongolské stepi i na slovenském venkově. Jde jen o to je najít a objevit.

Leoš Mareš nedávno prohlásil, že by si pro vysokou sledovanost klidně nechal narůst plnovous. Co byste byla schopna pro kýženou sledovanost udělat vy?
Nějaký dobrý program, ale to není tak jednoduché, jak se možná zdá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Talenty se rodí i v mongolské stepi, říká Adela Banášová