Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Talentmania včera představila porotu i několik soutěžících

Redakce

Redakce

30. 8. 2010

Dlouho propagovaný zábavný pořad Talentmania si odbyl svůj první díl na Nově a Markíze včera večer. Akcí provázel moderátor Leoš Mareš, jehož pracovní partnerka ještě stále není vybrána, a kromě porotců představil televizním divákům několik účastníků soutěže.

Soutěžící televizní soutěže Talentmania, Zdroj: TV Nova

Diváci budou moci sledovat Talentmanii v následujících měsících každou neděli od 20 hodin, výjimkou bude tento týden, kdy navíc poběží záznamy z divadelních castingů od středy do konce týdne každý večer.

„Loni jsme společným hudebním projektem Novy a Markízy pobláznili obě země,“ uvedl viceprezident CME pro televizní vysílání a jednatel TV Nova Petr Dvořák. „Z finálové dvanáctky mladých nadějných zpěváků si Češi a Slováci zvolili svoji hvězdu. Chceme navázat na výjimečný loňský podzim a přinést českým a slovenským televizním divákům další skvělou show, z níž vzejde zasloužený vítěz.“

Porotcovská skupina ZAPA – Zdeněk, Adéla, Pavol, Alena

Během včerejšího živého vysílání byla představena porota soutěže. Adéla Banášová se dostala do povědomí Čechů moderováním loňské pěvecké soutěže Česko-Slovenská Superstar. Osmačtyřicetiletý slovenský zpěvák Pavol Habera hned v úvodu vyjádřil svůj postoj k soutěžícím: „Průměr mě nezajímá,“ řekl. „Zajímá mě buď průser anebo velmi dobré.“ Jako další zasedla za porotcovský stůl česká modelka Alena Šeredová, jež kvůli soutěži na čas odjela z Itálie, kde v současnosti žije se svým přítelem, fotbalistou Gianluigim Buffonem. A jako poslední byl představen filmový a operní režisér Zdeněk Troška.

Skupina ZAPA aneb porota soutěže Talentmania - Zdeněk, Adéla, Pavol, Alena

Pravidla volby postupujících talentů popsal moderátor Leoš Mareš hned v úvodu. Muži i ženy v porotě mají možnost jednoho společného hlasu a pokud by se dvě strany komise neshodly, připadá jeden hlas též publiku. Od 1. září mohou na internetových stránkách pořadu hlasovat i televizní diváci, a mají tak možnost případně změnit rozhodnutí poroty a vrátit již vyřazené soutěžící zpět do hry.

Někteří včera představení soutěžící

Jana Kepková (8 let): Pobavila publikum i porotu svou improvizovanou písničkou Babička dráždí psa, načež Pavol Habera fascinovaně pronesl: „Takto podle mě začala v dětství Lady Gaga.“

Ivan Poláček: Původem Čech (nyní prý ale žije v ruském městě Dněpropetrovsk) se neprezentoval primárně jako dvojník známého herce Tomáše Matonohy, nýbrž jako improvizátor, a na porotou zadané téma zkomponoval veselou píseň. Ze soutěže byl ale včera vyloučen, jelikož na opakované výzvy televizní produkce nereagoval a nedostavil se ani na druhé kolo soutěže.

David Dostál: Sedmiletý imitátor Michaela Jacksona dorazil na první casting soutěže na vozíčku. Čtveřice porotců ho pustila do dalšího kola, kam už přišel po svých a dohnal k emocím nejednu přítomnou ženu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Talentmania včera představila porotu i několik soutěžících