Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Televizní soutěž Talentmania už se rozjíždí. První castingy proběhly, zbývá Praha

Petra Duhajská

Petra Duhajská

29. 7. 2010

Za pár měsíců se na televizních obrazovkách objeví další soutěž. Tentokrát ale nebude zaměřena jen pěvecky, soutěžící mohou předvést svůj talent v různých uměleckých směrech. Už na začátku července proběhlo v bratislavském divadle první castingové kolo Talentmanie. Od podzimu se na ni mohou pravidelně těšit diváci Novy a Markízy.

FOTO: Talentmania

Talentu se meze nekladou, Zdroj: TV Nova

Porotu československé show Talentmania budou tvořit modelka a herečka Alena Šeredová, moderátorka Adéla Banášová, známá z posledního ročníku Superstar, režisér Zdeněk Troška a zpěvák Paľo Habera. První soutěžní výkony v castinzích nesledovala jen tato čtveřice, ale také tvůrci, štáb a moderátor Leoš Mareš.

K nejčastěji předváděným výkonům patřily v Bratislavě tanec a zpěv různých druhů a žánrů. Vystupovali sólisté i celé skupiny, nechyběla varietní vystoupení, ekvilibristika, recitace, bubenické show, imitátoři, kouzelníci, roztleskávačky, hadí ženy nebo břišní tanečnice. Nejmladšímu účastníkovi, který přišel v Bratislavě předvést porotě svůj talent, bylo 5 let, nejstarší uchazečce 72 let. Nejpočetnější soubor čítal 26 členů.

Další zastávkou castingů Talentmanie bylo Brno, nyní už se připravuje castingové kolo v pražském Hudebním divadle Karlín.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Televizní soutěž Talentmania už se rozjíždí. První castingy proběhly, zbývá Praha