Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Také na Moravě vás čekají kulturní zážitky

Redakce

Redakce

9. 2. 2011

KOLÁŽ: KavárnaI tento týden máme tipy na kulturní akce, které vás obohatí a budou příjemným zpestřením všedních dní. Nejen Praha je centrem dění. Ostraváci si budou moci posedět s Halinou Pawlovskou nebo se seznámit s novou knihou Karla Buše Jsme tady s tebou. Ve Vyškově si pak v pohodlí kavárny můžete vychutnat scénické čtení románu Intimní schránka Sabiny Black.

KOLÁŽ: Knihy

Zdroj: Topzine.cz

Ostravský Klub Atlantik srdečně zve na křest povídkové knihy Karla Buše Jsme tady s tebou. Novela vznikala spontánně v překotném rytmu a naléhavosti vypovědět příběh naší současnosti. A je to příběh, který nikdo z nás netouží prožít, ale může se stát komukoliv. Nenechte si ujít křest této zajímavé knihy v pátek 11. února v 18 hodin.

Je libo Halina Pawlovská nebo spíš Emil Hakl?

Halina Pawlovská je nejen celebrita známá ze showbussinesu, ale také již zkušenou spisovatelkou. V pátek 11. února ji bude hostit Dům knihy Librex v Ostravě, kde se bude konat beseda a autogramiáda u příležitosti vydání její nové knihy Ještě že nejsem papež. Přijďte strávit páteční podvečer v příjemné společnosti. Akce se koná od 17 hodin.

Intimní schránka Sabiny Black – Final cut je název románu Emila Hakla. Krajská knihovna Vysočiny, Stolová společnost praotce Broda a sdružení Médium Labyrinti pořádají v rámci projektu LiStOVáNí scénické čtení tohoto románu. Bude se konat ve středu 16. února v 19 hodin v kavárně U notáře ve Vyškově. Příběh se odehrává v polovině 90. let v dobách, kdy v Čechách obyčejní lidé zkoušeli rozjíždět podnikání. Účinkůjí Pavel Oubram, Lukáš Hejlík a Věra Hollá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Také na Moravě vás čekají kulturní zážitky