Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Tajný sex: Sexuální partner versus kamarádky

Redakce

Redakce

2. 9. 2010

Před čtrnácti dny jsem se fotografovala. Byla to reklamní fotka a měla jsem pochybnosti. Ty se však vytratily, když mi řekli, že si šaty mohu nechat, a to i v nich jsem si připadala jako nahá. Po focení jsem se sešla s kamarádkami, abychom řešili mé první rande s mým, v tu chvíli, vyvoleným. Jedna přes druhou si skákaly do řeči: „Nemůžeš se s ním vyspat napoprvé, musíš si ho držet alespoň pět schůzek od těla, aby to vydrželo, jinak se budeš trápit. Musíš být prostě zdrženlivá!“ Ale věta, která mi uvízla v hlavě byla: „Opravdová láska bez sexu neexistuje“. Je to opravdu tak nebo je to naopak a sex neexistuje bez pravé lásky? Ještě teď mi z jejich rad zvoní v uších.

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Sex, povídání, večeře

Rozloučíme se a utečeme. Svým způsobem jsme rády, že jsme přežily útoky a rady kamarádek, ale honí se nám hlavou, co když v něčem měly pravdu. Teď už je stejně pozdě a necháme jejich přesvědčení ta tam. Teď už se zachováme jen dle svého uvážení. Přisedneme do taxi a odjedeme. Už cestou svádíme tělem, pohledem a jen nám vyvolený dořekne, že se umí ovládat, vrháme se střemhlav do jeho náručí. Sex, povídání, večeře. Rande jak má být. Ale je tohle  opravdu správné pořadí?

To „pravé“ rande

Od společné noci se muž neozve a dá si na čas.Probíhá nám hlavou spousta myšlenek, z jakého důvodu a proč to tak je. Mají ty naše kamarádky pravdu, protože to vidí nezaujatě a střídmě? Božský si dá na čas a ozve se. Začne vyprávět,  jak na nás myslí. A my v tu chvíli všechny špatné myšlenky házíme za hlavu a necháme je odplout, včetně tichých omluv za to proklínání, pro naše čisté svědomí. Vcítíme se do hlasu na druhém konci telefonu. Necháme se pozvat na další, teď už to „pravé“ rande.

Mlčeti zlato

Už neumíme mlčet, posilníme se pár skleničkami alkoholu a bereme do ruky telefon. Napíšeme první zprávu, kterou smažeme a řekneme si, že nebudeme za stíhačky. Napíšeme druhou, kterou nepošleme. Najednou vytáčíme jeho číslo a napjatě vyčkáváme až to zvedne. A my začneme sypat věty z rukávu. „Proč ta restaurace, kde ze zdí sálá: Jsi skvělá, jak mi plníš i má nejtajnější přání, ale v budoucnosti se mnou nepočítej?“ Má opravdu muž strach z toho vzít si nás domů? Představit nás svým známým? Je opravdu přesvědčen o tom, že si tam hned první noc necháme kartáček na zuby? Když to není muž lovec, tak co se děje?

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Kolik z nás se stydí za svého sexuálního partnera a nechce ho představit nejbližšímu okolí?

Pokud je dobrý milenec, je to fuk, co si kdo myslí,“ říká mi Bára. Ostatním z nás ale záleží více na úsudku druhých lidí.

Kam jsme schopni se posunout a odsunout naše přesvědčení kvůli našemu pudu lvice, která zasekne drápky a nechce se pustit?

Byl tajný sex tou nejdokonalejší formou intimního vztahu, protože existoval v čisté podobě nezávisle na úsudku okolí nebo je to  jen další způsob, jak popíráme své city a  škatulkujeme svůj citový život?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tajný sex: Sexuální partner versus kamarádky