Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Sexy andílci Victoria’s Secret prozradili, jak si udržet dokonalé křivky

Redakce

Redakce

23. 10. 2012

Od nejočekávanější módní přehlídky roku nás dělí pouze týdny. Do té doby si můžete vypracovat tělo jako Candice Swanepoel i vy. Víme, jak na to!

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/victorias-secret-2011/]

Kolikrát jste si přály mít tělo jako Miranda nebo Doutzen? Tak vzhůru do sportovního a jde se na to!

Victoria’s Secret andílci sdílejí svá tréninková tajemství

Nejlépe placené modelky světa nás nechávají exkluzivně nakouknout do zákulisí příprav na nejočekávanější módní přehlídku roku. Prostřednictvím Victoria’s Secret Youtube kanálu se přeneseme do tělocvičny nejkrásnějších žen světa, které se s námi podělí o tajemství cesty ke krásnému tělu!

Doutzen a Candice nám v desetiminutových blocích, pod vedením fitness trenéra celebrit Michaela Olajide, ukážou cviky zaměřené například ruce, stehna či zadeček, díky kterým snad nikdy nevyjdou z formy. Možná i jim vděčí za ulovení nejednoho hollywoodského fešáka.

Show nabídne i podprsenku za padesát milionů

Letošní módní přehlídka, která se bude konat 7. listopadu v New Yorku, nabídne jako každý rok opravdovou smetánku modelingového průmyslu. Těšit se ale můžeme hlavně na Victoria’s Secret stálice: Mirandu Kerr, Doutzen Kroes, Candice Swanepoel, Adrianu Limu a Alessandru Ambrosio. Právě Alessandra předvede na svém hrudníku zlatý hřeb večera – podprsenku za v přepočtu asi 50 milionů korun!

Vystoupí Rihanna i Justin Bieber

Hudební doprovod módní přehlídky je každoročně velmi prestižní záležitostí. Minulý rok toto výsostné privilegium měla Nicki Minaj, Kanye West a módní molo s hitovkou „Moves Like Jagger“ roztančili Maroon 5. Letos se můžeme těšit na barbadoskou krásku Rihannu, Bruna Marse a prince popu Justina Biebera.

V první řadě nás ale čeká kreativní a sexy spodní prádlo. Čím nás Victoria’s Secret módní přehlídka překvapí letos?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sexy andílci Victoria’s Secret prozradili, jak si udržet dokonalé křivky