Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Taboo z Black Eyed Peas oslavuje narození dalšího syna

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

28. 4. 2011

FOTO: TabooČlen velmi populární americké hip-hopové hudební skupiny Black Eyed Peas, Taboo, má další důvod k oslavám. V úterý 26. dubna se mu v brzkých ranních hodinách narodil již třetí potomek.

FOTO: Taboo

Taboo, Zdroj: youtube.com

Taboo strávil celý úterní den oslavováním. Manželka Jaymine Dizon mu porodila krásného zdravého syna. Journey, jak ho rodiče pojmenovali, ale není prvním přírůstkem do rodiny. Taboo a Jaymine mají již jednoho syna, Jimmyho Jalena, který se narodil v roce 2009. Taboo je navíc také otcem dalšího dítěte – devítiletého Joshe.

Slavná hip-hopová americká hvězda byla z narození dítěte tak nadšená, že se o své pocity chtěla podělit se svými známými a fanoušky na sociální síti Twitter. Jeho radost a nervozita tak byla sdílená veřejně.

„Kontrakce trvají třicet až čtyřicet sedm vteřin a opakují se v intervalu tří až pěti minut. Je čas, je čas jít!!… Manželka je otevřená na tři centimetry. Vede si dobře… Já zastávám svou funkci…“

Díky hudebníkově vášni k sociální síti také víme, že k odjezdu do nemocnice zavelel přesně ve 4:05. A byli to právě příznivci Twitteru, kteří se dozvěděli jméno novorozeného syna jako první.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Taboo z Black Eyed Peas oslavuje narození dalšího syna