Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Sylvester Stallone draží rekvizity z Ramba a Rockyho. Očekává až 6 mil. dolarů

ČTK

ČTK

7. 10. 2015

Hvězda akčních filmů Sylvester Stallone v dražbě prodá rekvizity ze snímků Rambo a Rocky. Pořadatelé aukce tvrdí, že by mohla vynést až šest milionů dolarů (144,3 milionu korun), informuje agentura Reuters.

FOTO: Rocky - Sylvester Stallone - MGM

Stallone jako Rocky – takhle se vryl divákům do paměti na celý život. Zdroj: MGM

Stalloneovi fanoušci budou moci získat více než 1400 osobních předmětů, rekvizit a kostýmů, včetně kožené bundy, kterou nosil boxer Rocky Balboa nebo šátek, jenž míval ve vlasech veterán války ve Vietnamu John Rambo. Dražba se bude konat v prosinci v Los Angeles.

Podle Mika Gutierreze z aukčního domu Heritage Auctions je těžké říct, za jakou částku se nakonec věci vydraží, protože Stallone doposud zatím žádné rekvizity z filmů, jež ho proslavily, neprodával. Odhaduje, že to budou čtyři až šest milionů dolarů a že konečný výsledek aukce může ovlivnit to, nakolik se do ní zapojí sám Stallone. K draženým předmětům budou připojeny i Stallonem vystavené certifikáty původu.

Část výnosů z dražby bude určena pro dobročinné organizace, jež se starají o americké válečné veterány a zraněné vojáky.

Autor ČTK

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sylvester Stallone draží rekvizity z Ramba a Rockyho. Očekává až 6 mil. dolarů