Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Swingers, tak trochu jiná párty

Redakce

Redakce

15. 1. 2010

Swingers partyBěžně se chodíme na párty pobavit, něco málo popít, zatančit si. Někdy se snažíme poznat nové lidi, jindy jen udržujeme vztahy s těmi, které důvěrně známe. Dnes však existují ještě jiné akce, takzvané swingers, kde nejde jen o pití a zábavu, ale také o sex.

Zdroj: creativeloafing.com

Zdroj: creativeloafing.com

Na swingers chodí lidé z různých důvodů. Někteří chtějí zkusit něco nového, jiní oživit svůj vztah s partnerem či partnerkou, další jen nechtějí dělat partnerovi cosi za jeho zády. Splní se ovšem jejich předpoklady? Má swingers na vztah pozitivní či negativní dopad? A pokud se pro návštěvu této párty rozhodneme i my, bude to zkušenost, o níž budeme chtít mluvit, nebo zážitek, o kterém raději pomlčíme?

Většinou vše začíná podobně jako na obvyklé diskotéce. Dáme si pár drinků, seznamujeme se s novými lidmi a snažíme se obhlédnout, kdo za co stojí. Rozdíl je však patrný. Po nějaké době se lidé začnou svlékat a my cítíme, jak atmosféra houstne a teploměry praskají žárem. Přidat se či nepřidat? Toť otázka. Vše ale záleží jen a jen na nás.

Na těchto akcích je ne opravdu silné slovo, znamená to, že skutečně platí. Nikdo nás do ničeho nenutí a tak jen my sami rozhodujeme o tom, s kým se do čeho vrhneme. A pokud jen chceme přijít s partnerem či partnerkou a vyzkoušet si sex spolu mezi jinými lidmi, nikomu to vadit nebude. Ovšem jedna podmínka tu přeci jen je. Žena může přijít sama, ovšem chce-li se zúčastnit muž, je to možné pouze v tom případě, že přijde s partnerkou.

Ošemetnou věcí u takovýchto akcí bývá hygiena. Samozřejmě záleží, do kterého klubu vstoupíme, ale bývá pravidlem, že jsou k dispozici sprchy a při vstupu dostaneme kromě ručníku a županu také balíček kondomů.

Jdeme do toho?

Vše vypadá tak dobře, proč do toho vlastně nejít? Pokud však nejsme sami, otázka je určena celému páru. Ačkoli je zde spousta důvodů, proč to vyzkoušet, je zde i několik takových, které mohou (nebo by měly) od návštěvy swingers párty odradit. Razantní ne je doporučeno všem, kteří na svého partnera žárlí. Určitě je nutno zvážit, zda se chceme milovat jen se svým partnerem, či jestli chceme zakusit sex i s někým jiným, v tomto případě je nutné toto téma s partnerem velmi dobře probrat. Pokud partner nechce, určitě ho nepřemlouvejme, mohlo by se nám to vymstít a místo skvělého zážitku bychom mohli zažít bolestný rozchod. Pohled na partnera milujícího se s někým jiným nemusí být každému příjemný.

Ať už z nás vzrušení jen čiší a toužíme po dobrodružství v této formě, nebo se jen ze zvědavosti díváme, o co vlastně jde, přestože nás to nijak neláká, swingers může být zajímavým kořením každého vztahu, vše však s mírou a – ještě líp – po dohodě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Swingers, tak trochu jiná párty