Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Svůdná Femme Fatale: překvapí nás Britney Spears svým novým albem?

Redakce

Redakce

9. 2. 2011

FOTO: Femme Fatale od Britney SpearsZa měsíc a několik málo dnů se svět dočká zbrusu nového alba Britney Spears, které dostalo netradiční název Femme Fatale. Jedná se už o sedmé studiové album zpěvačky a jeho název mluví za vše. Femme Fatale je totiž záhadná, svůdná a sexy. Bude takové i její album?

FOTO: Femme Fatale od Britney Spears

Britney Spears vydává v pořadí již 7. album, Zdroj: oficiální stránky zpěvačky

Na jeho vydání si sice budeme muset počkat až do března, Britneyin nový klip Hold It Against Me ale budeme moci zhlédnout už 17. února. Produkční tým zpěvačky vzal propagaci opravdu netradičně a poněkud ve velkém. Každý den přibývá na serveru Youtube krátká upoutávka, která odpočítává dny do vydání singlu.

Každá jednotlivá upoutávka trvá jen několik vteřin, Britney se v ní jen mihne, ozve se část písničky a pak se objeví počet dní, které zbývají do vydání pilotního singlu Hold It Against Me. V prvním poutači se objevila ve svatebních šatech, druhý zase znázorňoval, že show brzy začne, když kdosi před Britney klapl režisérskou klapkou. Následující pokračují v podobném duchu.

Spolu s tzv. teasery, upoutávkami, Britney pustila do světa i promo video, které je o něco delší, a vy se na něj můžete právě teď podívat.

„Do toho alba jsem za poslední dva roky dala svoje srdce i duši. Dala jsem do toho všechno, co mám,“ vzkázala fanouškům Britney prostřednictvím sociální sítě Twitter. „Toto album je jen pro vás, pro moje fanoušky, kteří mě vždy podporovali a na mojí cestě sem absolvovali každičký krok! Miluju vás!“  dodala popová star.

Od jejího posledního alba Circus, které bylo vcelku úspěšné, uplynuly právě dva roky a loni v létě se Britney uzavřela do nahrávacího studia a pilovala k dokonalosti Femme Fatale. Zpěvačka slibuje album nabité sexem a tajemnem.

Femme fatale – žena, která svým pohledem doháněla muže k šílenství

Videoklip můžeme zhlédnout už za pár dní, ale celá ta sláva – vydání alba – je naplánovaná na 14. března. Je nutné dodat, že jeho propagace se opravdu povedla.  Kdo by nebyl zvědavý, když nás takhle napíná? Otázkou zůstává, jestli nás Britney přesvědčí, že právě ona je ta femme fatale, tedy žena proslulá svou tajemností, půvabem a ohromnou silou dovádět muže k šílenství. Pánové, těšte se.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svůdná Femme Fatale: překvapí nás Britney Spears svým novým albem?