Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Svatební veletrh na zámku Červený hrádek splní přání o pohádkové svatbě

Šárka Braumová

Šárka Braumová

4. 11. 2010

FOTO: Reklamní plakát svatebního veletrhu na zámku Červený hrádek Plánujete svatbu, ale samou starostí nevíte, kde vám hlava stojí? Bojíte se, že zapomenete na něco důležitého? Nechte to na odbornících, přijďte se inspirovat a naplánujte si svůj den D na svatebním veletrhu do poslední tečky.

FOTO: Reklamní plakát svatebního veletrhu na zámku Červený hrádek

Reklamní plakát svatebního veletrhu na zámku Červený hrádek, Zdroj: zámek Červený hrádek

Zámek Červený hrádek se stal oblíbeným místem pro uzavření sňatku. V letošním roce si zde řeklo své ano přes 120 párů a uspořádáno bylo na dvě desítky svatebních hostin. Díky narůstajícímu zájmu bude o víkendu 6. a 7. listopadu v prostorách zámku poprvé připraven svatební veletrh.

Své služby nabídnou svatební agentury, půjčovny šatů, vizážistky, profesionální fotografové, floristky a kadeřnice. Nebudou chybět ani sladká díla mistrů cukrářů a jedinečné šperky klenotníků.
Expozice bude umístěna v zrcadlovém a rytířském sále. Kromě toho budete mít šanci nahlédnout i do svatebního apartmá a ostatních pokojů. Pozornost bude věnována i svatební hostině. Zámecká restaurace rozšíří svou nabídku o speciální svatební menu.

Svatební veletrh

  • Kde: zámek Červený hrádek
  • Kdy: 6. listopadu od 10:00 do 17:00 a 7. listopadu od 10:00 do 16:00
  • Vstupné: 50 kč

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatební veletrh na zámku Červený hrádek splní přání o pohádkové svatbě