Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Suspenzory se vrací aneb Známe kostýmy Spider-Mana a Kapitána Ameriky!

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

16. 1. 2011

Při bližším pohledu na oba rozkroky pánů superhrdinů totiž shledáme, že tam „něco určitě je“. Suspenzory ale samozřejmě nejsou to jediné zajímavé na nově zveřejněných fotkách. Fanoušci se především dočkali prvních fotografií kompletních kostýmů těchto dvou superhrdinů, jejichž filmy se právě natáčejí.

Captain America: The First Avenger - povšimněte si prosím prvního mocného suspenzoru, Zdroj: distributor filmu

Kapitán Amerika s tváří fešáka Chrise Evanse se dostane do kin 4. srpna ve snímku Captain America: The First Avenger. Těšit se můžeme i na další slavné herce: Huga Weavinga, Stanleyho Tucciho, Tommy Lee Jonese či Dominica Coopera. Film půjde do kin i ve stále populárnějším 3D a odehrávat se bude během druhé světové války.

Druhý komiksový hrdina z dílny Marvelu je Spider-Man. Tobeyho Maguira nahradil mladičký Andrew Garfield (znát ho můžete například jako Eduarda Saverina z The Social Network) a celý příběh začíná úplně od začátku. Spekulovalo se, jak by mohl nový Spidey vypadat – kostým je alespoň podle první forografie víc mladický. Garfield nemá takové svaly a celkově působí prostě menší. Zajímavá ještě určitě bude jeho maska, ale distributoři přece nemůžou vytáhnout všechna esa najednou, že jo…

A druhý suspenzor, už méně mocný

I Spidey bude trojrozměrný a světová premiéra je plánovaná na 3. července příštího roku. Jako Gwen Stacy se zde objeví donedávna zrzka, nyní sexy blondýnka Emma Stone, Martin Sheen si střihne strýčka Bena a zbytek rolí zastanou spíš neznámí herci. Ze záporáků se ví alespoň o jednom, a to o Lizzardovi (ti největší geekové ho znají z kreslených seriálů jako prostě Ještěra). Snímek režíruje Marc Webb (500 dní se Summer) a získal na něj rozpočet kolem 80 milionů dolarů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Suspenzory se vrací aneb Známe kostýmy Spider-Mana a Kapitána Ameriky!