Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Susan Boyle porazila i Lady Gaga a možná zazpívá Bondovi

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

25. 12. 2009

Susan-Boyle-I-Dreamed-A-DreamAlbum I Dreamed A Dream talentované Susan Boyle je oficiálně nejlépe prodávaným albem ve Velké Británii. A to vyšlo teprve před měsícem, 23. listopadu. Zřejmě tohle je důvodem, proč i tvůrci Jamese Bonda zvažují, že by jí zařadili na soundtrack k dalšímu filmu.

Susan Boyle - I Dreamed a Dream, Zdroj: nooganet.com

Susan Boyle - I Dreamed a Dream, Zdroj: nooganet.com

I Dreamed a Dream se stalo jedním z těch alb, které dosáhly prodeje nad pět set tisíc kopií v pouhých třech týdnech od svého vydání. Poslední, komu se to povedlo byl 50 Cent se svým Get Rich or Die Tryin‘ v březnu 2003. Alba hvězdy Britain’s Got Talent se prodalo od svého vydání 23. listopadu v Británii podle Official Charts Company přes milion a půl. Na druhém místě skončila Lady Gaga a její album The Fame, a to i přes to, že je v tabulkách už přes čtyřicet devět týdnů.

„V pouhých čtyřech týdnech se stala Susan Boyle nejlépe prodávaným umělcem – neobvyklý úspěch pro někoho, kdo byl ještě minulý duben naprosto neznámý,“ řekl ředitel Official Charts Company, Martin Talbot. „Je jasně vidět, že je propojená s masivní částí britské populace a teď jasně směřuje k tomu dostat titul nejlépe prodávaného alba roku,“ dodal Talbot.

I tvůrci dvacátého třetího Jamese Bonda zvažují, že by obsadili Susan jako hlavní bod soundtracku k novému filmu. „Asi to myslí vážně,“ uvedl Monty Norman, který složil tradiční znělku pro 007, „má opravdu ten správný typ hlasu.“ Další film o Jamesi Bondovi zatím nemá žádné datum premiéry, ale současný 007, Daniel Craig, nedávno uvedl, že by se velkofilm mohl začít natáčet na konci roku 2010.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Susan Boyle porazila i Lady Gaga a možná zazpívá Bondovi