Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Susan Boyle chce každý! Kromě BRIT Awards…

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

26. 1. 2010

susan-boyleBývalá členka Destiny’s Child, Kelly Rowland, by chtěla pracovat s inspirativní Susan Boyle. Její hlas Kelly ohromuje a příběh dojímá. A není jediná, dokonce i rappeři 50 Cent a The Game by o tuto studiovou spolupráci rozhodně stáli.

Susan Boyle, Zdroj: wordpress.com

Susan Boyle, Zdroj: wordpress.com

Kelly Rowland je fanouškem Susan Boyle a ráda by s ní spolupracovala. „Neříkám, že je Susan lepší zpěvačka než já. Každý má svůj vlastní styl. Ale myslím, že by se naše hlasy dobře doplňovaly,“ vysvětlila. „Pokaždé, když zpívá, jsem ohromena,“ řekla dřívější členka Destiny’s Child. „Její životní příběh mě dojímá k slzám. Susan je inspirace. Prodáním tří milionů alb v šesti týdnech dokázala, že když lidem dáte dobrou hudbu, budou ji kupovat.“ Kelly ale není jediná, kdo to chce dát dohromady se Susan Boyle. Také 50 Cent a The Game odhalili svůj zájem vstoupit se Susan do studia.

Navzdory skvěle prodávanému albu a tomu, že se hvězda z Britain’s Got Talent stala nejžhavějším hudebním talentem, chybí Susan na listině nominací BRIT Awards 2010. Není nikde mezi jmény, mezi kterými vede Lady GaGa, Lily Allen, Florence and the Machine, JLS a Pixie Lott.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Susan Boyle chce každý! Kromě BRIT Awards…