×
TOPZINE.cz

Susan Boyle chce každý! Kromě BRIT Awards…

susan-boyleBývalá členka Destiny’s Child, Kelly Rowland, by chtěla pracovat s inspirativní Susan Boyle. Její hlas Kelly ohromuje a příběh dojímá. A není jediná, dokonce i rappeři 50 Cent a The Game by o tuto studiovou spolupráci rozhodně stáli.

Susan Boyle, Zdroj: wordpress.com
Susan Boyle, Zdroj: wordpress.com

Kelly Rowland je fanouškem Susan Boyle a ráda by s ní spolupracovala. „Neříkám, že je Susan lepší zpěvačka než já. Každý má svůj vlastní styl. Ale myslím, že by se naše hlasy dobře doplňovaly,“ vysvětlila. „Pokaždé, když zpívá, jsem ohromena,“ řekla dřívější členka Destiny’s Child. „Její životní příběh mě dojímá k slzám. Susan je inspirace. Prodáním tří milionů alb v šesti týdnech dokázala, že když lidem dáte dobrou hudbu, budou ji kupovat.“ Kelly ale není jediná, kdo to chce dát dohromady se Susan Boyle. Také 50 Cent a The Game odhalili svůj zájem vstoupit se Susan do studia.

Navzdory skvěle prodávanému albu a tomu, že se hvězda z Britain’s Got Talent stala nejžhavějším hudebním talentem, chybí Susan na listině nominací BRIT Awards 2010. Není nikde mezi jmény, mezi kterými vede Lady GaGa, Lily Allen, Florence and the Machine, JLS a Pixie Lott.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..