Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Surfování a vykradené banky. Bod zlomu se po 23 letech dočká remaku

Redakce

Redakce

16. 7. 2014

Téma kriminality a adrenalinového sportu v jednom je pro filmaře stále přitažlivé. Bod zlomu, který v sobě úspěšně mísí tyto motivy, proto nyní čeká nové zfilmování.

Patrick Swayze a Keanu Reeves v Bodu z lomu z roku 1991.

Patrick Swayze a Keanu Reeves v Bodu z lomu z roku 1991. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Alcon Entertainment, který film bude produkovat, nyní navíc uveřejnil, že hlavní ženskou roli by mohla získat australská herečka Teresa Palmer (Čarodějův učeň, Láska a čest). V zastoupení opačného pohlaví ve filmu stanou Edgar Ramirez (Hněv Titánů, 30 minut po půlnoci) nebo Ray Winstone (The Sweeney).

Bod zlomu bude podobně jako poprvé vyprávět příběh mladého FBI agenta Johnnyho Utaha (Luke Bracey), který se tajně přestrojený přidá ke skupině kriminálníků loupící banky. Později zjistí, že s nimi sdílí vášeň pro extrémní sporty. Edgar Ramirez nahradí Patricka Swayze v roli vůdce vykrádačů. Teresa Palmer nejspíš získá roli Tyler, která učí Johnnyho surfovat a nakonec ho zcela okouzlí.

Režii si vezme na starosti tvůrce, kterého známe spíš jako kameramana (Rychle a zběsile, Odplata). Jako režisér stál Ericson Core zatím jen za filmem Nepřemožitelný, kde se ukázal celkem schopně.

Natáčení by mělo začít v nejbližší době. Scénář Kurta Wimmera (podílel se například už na remaku Totall Recal) přiměje produkci, aby se natáčelo po celém světě. Přenese štáb na čtyři kontinenty. Mimo jiné se tak podívají do Německa, Mexika, Rakouska, Itálie, Venezuely nebo Indie. Do kin by se pak měl dostat v červenci příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Surfování a vykradené banky. Bod zlomu se po 23 letech dočká remaku